Sizin için Düğmelere Basan Adaprox Parmak Robot

Adaprox parmak robot

Akıllı bir ev için basit bir çözüm

Alexa, Google Home, Siri ve daha fazlasını destekler

Cihazlarınızı uzaktan, dokunmadan açın

Mini robotu istediğiniz yere kolayca tutturun

Cep telefonu ile kontrol edin

Parmak robot sizin için düğmelere dokunur

Televizyonu, ışığı, klimayı açar

Ya da kahve makinesini çalıştırır

Çalışması istenen saate programlanabilir

Adaprox yurtdışında satışta

Adaprox Smart Fingerbot ile dünyanın en küçük robotunu alacaksınız. Bu pratik, heyecan verici ve ilginç çözüm evinizi daha akıllı ve yaşam tarzınızı kolaylaştıracak.

Tüm düğmeleri ve anahtarları tüm evden uzun bir mesafeden mekanik olarak çalıştırabilirsiniz. Tüm fonksiyonları açıp kapatmak için ses ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Kahve makinesine koyun, ışık anahtarı ve “açma/kapama” düğmesiyle ilgili herhangi bir şey. Bu mükemmel bir ev asistanı.

【Adaprox köprüsü üzerinden uzaktan kumanda】

Fingerbot araç seti uzaktan planlama konusunda size yardımcı olabilir. Kit, herhangi bir düğme şeklini çalıştırmak için doğru robotik kol sağlar. İhtiyacınız olan şey iyi ve istikrarlı bir Internet bağlantısıdır. Daha sonra, tüm bağlı cihazları akıllı cihazlarla Adaprox köprüsü üzerinden kontrol edebilir ve uzaktan yönetebilirsiniz. Evde olmadığınızda, cihazı açarak da güvende hissedebilirsiniz.

【Cihazınızı ses kontrolü ile yönetin】

Apple Siri, Amazon Alexa veya Google asistan ile, Fingerbot ve bağlı tüm cihazları köprüden doğrudan açabilir veya kapatabilirsiniz. Artık mobil cihazları kullanmaya gerek yok. Günlük kullanım için akıllı parmak robotu!

【Diğer aksesuarları kullanın】

Ayrıca bir Adaprox Fingerbot araç seti de vardır, farklı tipte düğmeleri çalıştırmak için kullanabilirsiniz. Farklı uzunluklarda ve şekillerde mekanik kollar ile birlikte gelir.

Tüm fonksiyonları kendi programınıza göre açıp kapatmak için bu akıllı parmak robotunu kurabilirsiniz. Lütfen kalkmadan önce kahve makinesini açın.

Bu akıllı parmak robotu dokunmatik ekranda da kullanılabilir. Süresiz olarak görevleri tekrarlayabilir, sadece tekrar kullanmadan önce yarım yıl sonra pili bir saat şarj etmeniz gerekir.

Özellikler:

İletişim protokolü: BLE 4.2

Sistem desteği: iOS 11 veya daha yüksek, Android 9.0 veya daha yüksek

Şarj portu: USB tip-c

Durak tork: 1.8 kgf-cm

Çalışma sıcaklığı: -10-+ 45 ℃

Pil: 500mAh şarj edilebilir lityum pil

Adaprox denetleyici uygulamasını kullanın: evet

Akıllı yaşam/TUYA uygulamasını kullanın: evet

Paket boyutu: 60*56*38mm

Ürün boyutu: 32*32*32mm

Kaynak: Kickstarter/ adaprox

tr.aliexpress.com