Perpa TV kime aittir ve içeriği nedir ?

Perpa TV Perpa B Blok Kat Malikleri Yöneticiği tarafından kurulmuştur. Kuruluş amacı Perpa Ticaret Merkezi’nin bir sesi olmak ve ticaret, sanayi, iş dünyasına hitap eden içerikler yayınlamaktır. Bu sayede Türk ticaretinde önemli bir yeri olan Perpa’nın ve Perpalı firmaların daha çok kişiye ulaşması hedeflenmektedir.

Perpa TV yayınları nereden yapılıyor?

Perpa TV yayınlarını www.perpa.tv ‘den yapmaktadır. Bunun dışında www.perpa.com.tr ‘den, youtube, twitter, facebook gibi sosyal medya hesaplarından ve Perpa Ticaret Merkezi içindeki 56 adet ekrandan da takip edilebilmektedir.

Perpa TV firmalara ne gibi hizmetler veriyor?

Perpa TV yaptığı partner çalışmalarıyla firmaların medya alanındaki birçok konuda çözüm ortağı olmaktadır. Firma yetkilileriyle TV programları, röportajlar vs yapılabilmektedir. Bunların yanı sıra bir prodüksiyon ajansı gibi çalışıp firmaların ihtiyaç duyduğu reklam filmleri, tanıtım filmleri, fotoğraf çekimleri, ürün tanıtım videoları hazırlanmaktadır. Perpa TV, ayrıca firmalarla yapılan bu çalışmaları yayınlayarak dijital dünyada daha çok kişiye ulaşmalarını sağlar ve firmalara marka olma yolunda yardımcı olur.

Perpa TV’ye nasıl reklam verebiliriz?

Bu konuda gereken tüm bilgiyi reklam sorumlumuzdan alabilirsiniz. Firmanızın ihtiyacına en iyi cevap verebilecek çalışmayı seçip hedef kitlenize ulaşmak için gereken tüm planlamayı beraber yürütürüz. Siz de medya ve iletişim konularınızı bize devredip asli işlerinize daha çok zaman ayırma fırsatı bulursunuz.

Neden Perpa TV’ye reklam vermeliyim?

Önemi her geçen gün artan sanal dünyada artık klasikleşmiş iletişim kanallarının yanı sıra dijital tanıtımlar ön plana çıkmaktadır. Eskiden sadece kurumsal firmalara has olan web siteleri şimdi mahalle esnaflarının bile olmazsa olmazı. Bu noktada sektördeki pasta payını büyütmeyi planlayan kobiler yeni iletişim kanallarıyla hedef kitlelerine ulaşmak durumdadır. Reklam ve tanıtım filmleriyle dünyanın öbür ucundaki firmalarla bağlantı kurup tanıtımınızı yapabilir ve ticaret hacminizi genişletebilirsiniz. Üstelik Perpalı firmalar Perpa bünyesinde yapılan bu çalışmayla tanıtım maliyetlerini de ciddi ölçüde düşürmektedir.

Bir programınızı izledim. Programda konuşan uzmana izlediğim konuyla ilgili soru sormak istiyorum. Nasıl bağlantı kurabilirim?

İletişim bölümümüzde bulunan “Program Konuğuna Sorum Var” bölümüne izlediğiniz programın adını ve bölümünü yazarak sorunuzu sorun. Sorunuzun cevabını sonraki program bölümlerimizde cevaplandıralım.

Visited 64 times, 1 visit(s) today