VMP Mühendislik ve İş Makineleri

VMP Mühendislik ve İş Makineleri, Volvo iş makineleri yedek parçalarını 90’dan fazla ülkeye ihraç eder.
VMP Mühendislik, 1992 yılında temelleri atılan ve 2009 yılında VMP Mühendislik ve İş Makineleri Tic. San. Ltd. Şti. adını alarak 27 yıllık tecrübesini siz müşterilerine aktarmak için çalışmaktadır. Geçen zaman içerisinde müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde analiz edip, istedikleri hizmete ulaşmaları için elimizden geleni yapmaya çalıştık. İş makinesi sektöründe edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi müşterilerimiz ile paylaşmak ve onlarla ortak faydada buluşarak birlikte yol almak isteği ile bu yolda yürümeyi kendimize görev kabul etmiş bulunmaktayız.
Adres: PERPA Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 No:2555 Şişli İstanbul
Telefon: 0212 221 90 45
Fax: 0212 221 90 46
www.vmpmuhendislik.com
www.facebook.com/vmpindustry
www.instagram.com/vmpindustry

VMP Mühendislik Hakkında

Vimpar, 1992 yılında temelleri atılan ve 2009 yılında Vimpar Mühendislik ve İş Makineleri Tic. San. Ltd. Şti. adını alarak 25 yıllık tecrübesini siz müşterilerine aktarmak için çalışmaktadır. Geçen zaman içerisinde müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde analiz edip, istedikleri hizmete ulaşmaları için elimizden geleni yapmaya çalıştık. İş makinesi sektöründe edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi müşterilerimiz ile paylaşmak ve onlarlarla ortak faydada buluşarak birlikte yol almak isteği ile bu yolda yürümeyi kendimize görev kabul etmiş bulunmaktayız.

Hazır stoğumuzda bulunan 6000’den fazla yedek parça ile her zaman sizlere parça tedariğine hazırız.

VMP Mühendislik Misyonu

25 yıllık sektörde edindiğimiz tecrübe şu olmuştur; Müşteri her zaman makinesinin aktif olmasını, çalışıp para kazanmasını, arızalandığı anlarda doğru parçanın çok çabuk tedarik edilmesini ve hızlı bir şekilde makinesinin onarılması akabinde hemen işe verilmesine önem verir. Çünkü müşterinin gözünde; zaman = paradır ve bu konuda haklıdır. Hiçbir müşterimiz iş makinesinin atölyede yatmasını istemez; çünkü para kaybeder, müşteri makinesinin şantiyede çalışmasını ister; çünkü para kazanır. Bizde bunun için varız makinenin tamir atölyesinde en az yatması mümkünse hiç yatmaması için varız. Amacımız; ihtiyaç olan yedek parçayı en kısa zamanda makinenin bulunduğu yere ulaştırmak ve arızanın giderilmesini sağlayıp, makinenin işe verilmesine hızlı bir şekilde destek olmaktır.

Kaynak

1- www.vimpar.com

Visited 28 times, 1 visit(s) today