PERPA B Blok Kat Malikleri PERPA TV tarafından kendilerine çekilen ücretsiz tanıtım filmlerini değerlendiriyor.

Fuat Karaman – Vidacı Makina Bağlantı Elemanları
Perpa firmalarından Vidacı, ürettiği özel civata ve vidaları yurtiçi ve yurtdışında birçok büyük fabrikaya satar.
Perpa Ticaret Merkezi B Blok K: 5 No: 525 Şişli İstanbul
www.vidacisan.com
02122200198
vidacisan@ttmail.com

Perpa TV tarafından çekilen tanıtım filminizden memnun kaldınız mı?
Firmamız 18 yıldır bağlantı elemanları konusunda ana sanayiye hizmet veriyor. Bize bağlı 5 atölye var. Türkiye’nin önde gelen bağlantı elemanları konusunda özel firmalardan bir tanesiyiz. Yurtdışı ihracatımız da var. Perakende satışımız olmadığı için PERPA’ya hitap etmiyoruz. Ancak PERPA TV sayesinde PERPA esnafı ile arkadaşlıklar ve dostluklar kuruyoruz. Bu çok güzel bir şey bizim için. Zaten reklamın amacı da belli bir kitleye hitap etmesi. Doğru zamanda etmesi gerekiyor. Çünkü televizyon reklamları ve tanıtımları hem kulağa hem göze hitap ettiği için diğer reklam amaçlı araçlardan daha önde geliyor. Göze hitap etme oranı araştırmalara göre yüzde 70, kulağa hitap etme oranı ise yüzde 30. Görsel reklam kitleleri etkileyen bir şey.
PERPA TV tanıtım filmimizi görüp PERPA’da bizi ziyaret eden, bizimle tanışmak isteyen çok sayıda firma sahibi oldu. Huzurunuzda onlara teşekkür ediyorum.

Önerileriniz, talep ettiğiniz bir program türü var mı?
Bilim ve teknolojinin PERPA’ya tanıtılması konusunda PERPA TV’nin çok büyük yardımları olacaktır. İnternet sayfasını gördüm, beğendim. Daha geliştirilebilir.

Perpa TV’den memnun musunuz?
Seneler sonra çektiğiniz tanıtım filminin amacına ulaşıp ulaşmadığını sormak, sizlerin buna ne kadar önem verdiğinizi gösteriyor. Her şeyden önce bunun için de teşekkür ediyorum PERPA TV’ye.
PERPA Ticaret Merkezi’nin youtube ile internette ve sosyal medyada tanıtılmasına PERPA TV’nin çok büyük katkıları olduğundan hiç şüphem yok. Hepinize teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Visited 22 times, 1 visit(s) today

PERPA TV’den Memnun Musunuz? – Vidacı Makina Bağlantı Elemanları