PERPA B Blok Kat Malikleri PERPA TV tarafından kendilerine çekilen ücretsiz tanıtım filmlerini değerlendiriyor.

Erdoğan Akdağ – Erkemed

PERPA firmalarından Erkemed Medikal Ürünler Sektörünün önemli şirketlerindendir.
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 11 No: 1759 Okmeydanı İstanbul
www.erkemed.com

“Ben 25 yıldır Perpalıyım. Medikal malzeme ithalatı yapıp İstanbul ve Türkiye genelinde pazarlamaktayız. PERPA bizim için çok önemli bir yer. İstanbul’un her yerine malzeme dağıtımı yapmaktayız. İstanbul’un her semtinde bayilerimiz var. Arkadaşlarımız PERPA’dan bayilere ulaşma anlamında çok rahat hareket etmekteler”

Perpa TV tarafından çekilen tanıtım filminizden memnun kaldınız mı?
PERPA TV’den çok memnunuz. PERPA’ya her gün 100 bin kişi girip çıkıyor. Tanıtım filmimizin yayınlanması bize büyük avantajlar sağlıyor. PERPA TV izleyicilerinden yüzlerce insan firmamızı ziyaret etti.
PERPA TV’nin bize başka bir avantajı daha oluyor. Komşularımızla bizi daha da yakınlaştırıyor. Tanışma imkanı sağlıyor. Bizi PERPA TV’den görüp öğrendiklerini söyleyen komşularımızla daha samimi kontak sağlamaktayız. PERPA TV’nin bize gerçekten çok faydası oluyor.

Önerileriniz, talep ettiğiniz bir program türü var mı?
PERPA TV’nin duyurduğu etkinlikleri bize mail olarak gönderebilirseniz çok daha fazla dikkatimizi çeker çünkü gün içinde iş yoğunluğundan dolayı PERPA TV’ye bakmak her zaman aklımıza gelmiyor. Yeni bir etkinlik, olay, video olduğu zaman bize gönderilse PERPA TV’mizi daha çok izleyebiliriz.
PERPA’dan çok memnunuz. Geleceğimiz daha aydınlık olacaktır PERPA’da. İyi ki PERPA’ya gelmişim.

Visited 13 times, 1 visit(s) today

PERPA TV’den Memnun Musunuz? – Erkemed