PERPA B Blok Kat Malikleri PERPA TV tarafından kendilerine çekilen ücretsiz tanıtım filmlerini değerlendiriyor.

Selçuk Çelik – Beys Mekanik
Mühendislik, mimarlık ve elektrik alanlarını birleştirerek hizmet veren Beys Mekanik yeşil bina anlayışına uygun enerji tasarruflu yapılar kurar.
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 11 No: 1570 Okmeydanı Şişli İstanbul
Tel: 02122221020
www.beysklima.com
beys@beysklima.com

Perpa TV tarafından çekilen tanıtım filminizden memnun kaldınız mı?
Tanıtım filminde bize yardımcı olan Anı Hanım ve ekibine, ayrıca böyle bir yapılanmaya giden PERPA yönetim kuruluna çok teşekkür ederim. Bizim gibi firmalara destek oldukları için ve bizim tanıtımımıza katkıda bulundukları için tekrar çok teşekkür ediyorum.
Tanıtım filmimizden çok memnun kaldık. Özellikle çalışmış olduğumuz ve bizimle çalışmak isteyen firmalardan çok olumlu dönüşler aldık.
Yeni trend youtube ve açıkçası biz bunu çok yakından takip edemiyorduk. İçine girdikçe gördük ki, arama motorlarından ziyade daha çok youtube ve bunun benzeri sitelerden insanlar arama yapıp bilgi alıyorlar. Bu bağlamda da inanılmaz iyi geri dönüşler aldık. Hatta bazı arkadaşlarımız: “Hangi firma ile çalıştınız? Biz de tanıtım filmi yaptırmak istiyoruz” dediler. Bunun aslında ücretli bir çekim olmadığını, PERPA B Blok’un bize sağlamış olduğu bir olanak olduğunu söylediğimizde çok şaşırdılar. PERPA yönetimine tekrar çok teşekkür ederim.

PERPA TV Tanıtım filminizin size müşteri getirisi oldu mu, film sayesinde size ulaşanlar oldu mu?
Biz genelde işlerimizi referans ile yapıyoruz. Dolayısıyla çok tanıtıma ihtiyaç duymuyorduk. Fakat bu işin böyle olmadığını şöyle anladık. Yine bir referansla bir müşterimize gittik. Müşterimiz bu işi aslında bize vermeyi düşünmediğini fakat referansla gittiğimiz ve hangi ölçekte işler yaptığımızı bildiği için ve tanıtım filmimizi youtube’dan izlediği için işi vereceğini söyleyince biz çok şaşırdık. Dolayısıyla aslında tanıtım filminin, internet sitesinin ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk. Bunun dışında yurt dışına da ihracat yaptık. Youtube üzerinden tanıtım videomuzu izleyen başka bir firma bizimle iletişime geçti ve yurt dışına ihracat yaptık.

Perpa TV’den memnun musunuz? Bizi sosyal medyadan takip ediyor musunuz?
PERPA TV’den memnunum. Sosyal medyadan da takip ediyoruz. Bu platformun ne kadar işlek bir platform olduğunu işin içine girince anladık. Bunu sağlayan da PERPA TV oldu.

Visited 2 times, 1 visit(s) today

PERPA TV’den Memnun Musunuz? – Beys Mekanik