PERPA Ticaret Merkezi Temsilciler Üst Kurulu İftar verdi

PERPA Ticaret Merkezi Temsilciler Üst Kurulu önemli konukların katılımıyla iftar verdi.
Şişli Kaymakamı Ahmet Gazi KAYA, Şişli Belediye Başkanı Muammer KESKİN, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin TAN, Darülaceze Başkanı ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Hamza CEBECİ, Şişli ilçe Emniyet Müdürü Özay KAYHAN, Siyasi Partilerin İl-İlçe Yöneticileri ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Başkanları, Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, PERPA A ve B Blok Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Yönetici ve Temsilcileri, Muhtarlar, Perpalılar iftar programında yer aldı.
İftar programında Şişli Müftülüğü Müdürü Hüseyin ŞENKAYA, Perşembe Pazarı Makbul İbrahim Paşa Cami İmam Hatibi Ahmet ELMACI ve PERPA Mescidi İmam Hatibi Ali ELMACI dua okudu.
Şişli Kaymakamı Ahmet Gazi KAYA, Şişli Belediye Başkanı Muammer KESKİN, PERPA Ticaret Merkezi B Blok ve PERPA Yapı Kooperatifi Başkanı Hacı DEMİR, PERPA A Blok Başkanı Hasan SEZGİN iftar programının ardından konuşma gerçekleştirdiler.

https://perpa.com.tr/posts/view/1656/sisli-kaymakami-ahmet-gazi-kaya-sisli-belediye-baskani-muammer-keskin-ve-bircok-yetkili-perpa-temsilciler-ust-kurulu-iftarinda-bir-araya-geldi

Ahmet Gazi KAYA Kimdir?

Kaymakam Ahmet Gazi KAYA, aslen Sivas merkez nüfusuna kayıtlı olmakla beraber 11.10.1978’de Diyarbakır’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Diyarbakır’da, lise tahsilini Ankara’da Anıttepe de tamamladı. Lisans tahsilini Selçuk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamlayarak 2001 yılında mezun oldu. 2004 de Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Adıyaman Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Kaymakam Adaylığı süresince Mersin ve Silifke’de Teftiş stajı, Kocaeli-Gebze’de Kaymakam Refikliği, Kayseri-Sarıoğlan ve Konya-Halkapınar’da Kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. 2005’te 9 ay süreyle Londra Middlesex Üniversitesi’nde Dil ve Devlet sistemi üzerine eğitim aldı: Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü’nde Kamu Diplomasisi eğitimini tamamladı. Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamladı. Sırasıyla Çankırı/Atkaracalar, Kahramanmaraş/Ekinözü, Bartın-Kurucaşile, Kütahya/Emet ve Adıyaman/Kahta Kaymakamlığı yaptı. Kocaeli Üniversitesi Kamu Yönetimi ile Yalova Üniversitesi Kamu Hukuku bölümlerinde Yüksek Lisans öğrenimine devam etmektedir. Ahmet Gazi KAYA ileri düzeyde İngilizce bilmekte olup, Gelir Uzmanı Gökçen KAYA ile evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Muammer KESKİN Kimdir?

İş Hayatı

İlk iş deneyimi olarak İstanbul Belediyesi’nde çalışmaya başladı. Aynı zamanda Genel-İş Sendikası’nda çeşitli kademelerde görev aldı. 1982 yılına kadar İstanbul Belediyesi’ndeki görevini çeşitli birimlerde sürdürdü. 1982 yılında kısa dönem olarak askerlik görevini tamamladıktan sonra, 1982-1985 yılları arasında İstanbul Koca Mustafa Paşa Lisesi’nde öğretmenlik yaptı.

1985 yılından itibaren Şişli’de muhasebe mesleğini icra etmeye başladı. Aynı tarihlerde Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği kuruluşunda aktif rol aldı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üye ve yönetici olarak görevler aldı. 1990’lı yıllarda Sosyal Demokrat Değişim Dergisi Kurucu Üyesi olarak derginin yayınlanmasında katkı sundu.

Siyaset Hayatı

1991-1995 yılları arasında Sosyal Demokrat Halkçı Parti Şişli İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. İlçe, İl ve Kurultay delegeliği yaptı.

1998-2006 yılları arasında İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürdü. İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşaivrler Odası Akademisi Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu.

Halen Türkiye Sosyal Siyasi Araştırmalar Vakfı (TUSES) Genel Sekreterlik görevi görevi ve Türk Onkoloji Vakfı Genel İdare Kurulu Üyeliği devam etmektedir.

SMM Denetim A.Ş.’de kurucu ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak Şişli’de Mali Müşavirlik mesleğini sürdürmekte olan Muammer Keskin evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak

1- www.sozcu.com.tr