PERPA Sponsorluğunda Darülaceze’de Bi Dolu Medya

PERPA Sponsorluğunda Darülaceze’de Bi Dolu Medya

PERPA Sponsorluğunda Darülaceze’de Bi Dolu Medya etkinliği gerçekleşti. Televizyon spikeri Mehmet Aydın ve Radyo sunucusu Hopdedik Ayhan’ın sunumuyla gerçekleşen programda ses sanatçıları Cengiz Özsu ve Züleyha Ortak da sahne aldı.

PERPA sponsor oldu

Etkinliğe Perpa Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yümlü, Perpa A Blok Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sezgin, Perpa B Blok Muhasebe Müdürü Latif Kaleci ve Perpa B Blok Denetim Kurulu Üyesi Yusuf Korkmaz da katıldı. Etkinliğin gerçekleşmesine katkıda bulunanlar arasında olan Perpa Yönetimi, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci tarafından ağırlandı.

Darülaceze‘ye destek

Perpa dışında etkinliğe katkıda bulunanlar arasında İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz, Örme Sanayicileri Derneği Başkanı Fikri Kurt, Merter Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Yusuf Gecü, Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim, İş adamı Muzaffer Gülbay, Armatör Tahir Kıran ve İş adamı Sami Kervancıoğlu yer aldı. Etkinliğin ardından etkinliğe katkıda bulunanlara plaket takdimi yapıldı. Darülaceze sakinleri organizasyona büyük ilgi gösterdi.

Daha fazla PERPA haberi için tıklayınız

Visited 5 times, 1 visit(s) today