Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Toplantısı

ÇALIŞMA HAYATINDA MİLLİ SEFERBERLİK TOPLANTISI, İSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN’İN BAŞKANLIĞINDA VALİLİK TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞTİ.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR TOPBAŞ, İSTANBUL SANAYİ ODASI BAŞKANI ERDAL BAHÇIVAN, İSTANBUL TİCARET ODASI BAŞKANI İBRAHİM ÇAĞLAR, İSTANBUL TİCARET BORSASI BAŞKANI ALİ KOPUZ, PERPA KOOPERATİFİ BAŞKANI VE İTO MECLİS ÜYESİ MİTHAT YÜMLÜ GİBİ BİRÇOK ÖNEMLİ ŞAHSİYET İSTANBUL VALİSİ ŞAHİN’İN DAVETLİSİ OLARAK TOPLANTIYA KATILDI.

İSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN YAPTIĞI BASIN TOPLANTISINDA, “İSTANBUL’DAKİ İSTİHDAM VE ÇALIŞMA HAYATININ ANA AKTÖRLERİYLE BİR ARAYA GELDİK. SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN ÖNDERLİĞİNDE BİR İSTİHDAM HAREKETİ BAŞLATILDI. BUGÜNKÜ TOPLANTIMIZ BU MİNVALDE GETİRİLEN YENİ İMKÂNLAR, TEŞVİKLER VE ÜLKEMİZİN EKONOMİK HAYATININ İLERİYE TAŞINMASI NOKTASINDA ÜZERİMİZE DÜŞEN VAZİFELERLE İLGİLİYDİ” DİYE KONUŞTU.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR TOPBAŞ: “TÜRKİYE EKONOMİSİNİ GÜÇLENDİRME ADINA İSTANBUL’DAKİ İŞ ADAMLARIMIZIN VE YATIRIMCILARIMIZIN DAHA AKTİF OLMALARI ARZU EDİLİYOR. ODALARIMIZ, BİRLİKLERİMİZ VE FİRMALAR DA BU KONUDAKİ HASSASİYETLERİNİ ORTAYA KOYACAKLARDIR” DEDİ.

İSTANBUL TİCARET ODASI BAŞKANI İBRAHİM ÇAĞLAR,” İSTANBUL TİCARET ODASI’NIN 400 BİN ÜYESİ VAR. ÜYELERİMİZ, DÜNYANIN EN BÜYÜK TİCARET ODASININ ÜYESİ OLMANIN VERDİĞİ KIVANÇLA BU SEFERBERLİĞE CANIGÖNÜLDEN KATILACAKLARINA İNANIYORUM” DEDİ.

Visited 7 times, 1 visit(s) today