PERPA B Blok Yürüyen Merdiven Temizleme Makinesi

PERPA B Blok yürüyen merdivenleri düzenli olarak yürüyen merdiven temizleme makinesi ile temizleniyor.

Yürüyen merdiven basamakları dişli yapısı dolayısıyla insan gücü ile tam olarak temizlenemiyor. Bu nedenle PERPA B Blok Yönetimi, temizlik işlerini yapan taşeron firması Akademi Temizlik’e yürüyen merdiven temizleme makinesi aldırdı.

Daha şık ve temiz bir görüntü için yürüyen merdiven temizleme makinası PERPA’nın boş olduğu gece saatlerinde PERPA B Blok yürüyen merdivenlerini temizliyor.

Rutin devam eden çalışma sayesinde yürüyen merdivenler yerleşmiş kirlerden arındı ve tertemiz oldu.

Uygulama Alanları

Profesyonel temizlik şirketleri, alışveriş merkezleri, süpermarketler, havaalanı ve metro istasyonları, yürüyen merdiven ve yaya bandı servisleri, belediyeler için uygundur.

Yürüyen Merdivenler veya yürüyen bantlar ilk temizlendiklerinde nihai parlaklığa ya da temizliğe ulaşana kadar belirli bir süre yıkama yapılmalıdır. İlk temizlik için kullanımda makine için sert fırça, rutin temizlikler için daha yumuşak fırça kullanılabilir.

Makine Yürüyen merdiven veya yürüyen banta kurulduğunda herhangi bir şekilde müdahale edilmesi, makinenin tutulması, elle baskı yapılması gerekmemektedir. Formula 510 Escalatör Yürüyen Merdiven Makinesi temizliği yapılacak olan bant ya da merdivenin ihtiyaç duyduğu baskıyı kendisi verecektir.

Kullanım Alanları

Kullanım alanı oldukça fazla olan Yürüyen merdiven temizlik makinesı alınırken dikkat edilmesi gereken özellikler oldukça önemlidir, örneğin; Fırça Devri, Fırça Motor Gücü, Vakum Motor Gücü, Toz Kapasitesi vb. gibi özellikler, bunların yanı sıra  yürüyen merdiven temizlik makinelarının yıllık bakım maliyeti iyice araştırılmalı, garanti süresi  ve parça bulundurma garantisi iyice öğrenilmeli, hatta makinanın kullanılacağı şehirdeki yetkili servis olup olmadığı konusunda firmadan bilgi alınmalıdır. Safran makineları bu konularda da, yürüyen bant temizleme makinesı üretim aşamasında tüm bu detaylar üzerinde kapsamlı bir çalışma yaparak işinin lideri olayı başarmış, müşterilerini her daim memnun etmiştir.Yürüyen merdiven temizleme makineları fiyatı hesaplaması yapılırken daha az iş gücü gerektirdiğinden ilk maliyeti yerine toplam maliyeti göz önünde bulundurulması daha mantıklı olacaktır.

Kaynak

1- www.safranmakina.com

 

 

Visited 51 times, 1 visit(s) today