PERPA B Blok Kat Malikleri 2020 Yılı Olağan Genel Kurulu Detaylı Anlatımı

Perpa B Blok Kat Malikleri Yöneticiliği 2020 Yılı Olağan Genel Kurulu 24 Haziran 2020 Perşembe günü gerçekleşti. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat Malikleri Yöneticiliği 2020 yılı faaliyet raporu, bilanço – gelir gider hesapları ve denetim kurulu raporu ayrı ayrı okundu, görüşüldü, ayrı ayrı oylandı ve kabul edildi. Perpa Ticaret Merkezi Kat Malikleri Temsilciler Üst Kurulunun 2020 yılı faaliyet raporu, bilanço – gelir gider hesapları ve denetim kurulu raporu ayrı ayrı okundu, görüşüldü, ayrı ayrı oylandı ve kabul edildi. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Yönetim Kurulu üyeleri ile Kat Malikleri Temsilciler Üst Yönetim Kurulu üyeleri ve B Blok Denetim Kurulu üyeleri ile Kat Malikleri Temsilciler Üst Denetim Kurulu üyelerinin ibra edilmeleri hususları ayrı ayrı oylandı ve kabul edildi.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Yönetim Kurulu (B Blok Temsilciler Kurulu) üyesi olarak 2 yıl süre ile görev yapmak üzere yönetim kurulu üyeleri, B Blok denetim kurulu üyeleri, temsilciler üst denetim kurulu üyesi seçimleri yapıldı. PERPA B Blok Kat Malikleri Yöneticiliği Olağan Genel Kurulunda Hacı Demir aday listesi 10 ret oyuna karşılık 1315 kabul oyu ile % 99.25 oy oranı ile yeniden seçildi.

Yönetim kurulu üyeleri Hacı Demir (Başkan), Başkan Yardımcıları Harun Solakoğlu, Osman Arman ve Mürsel Cömert, Sayman Üye SMMM Hasan Akdemir, Üyeler Harun Ağırbaş, Mustafa Saim Yıldırım, Aslı Arslan, Selçuk Çelik, Abdullah İpekli, Ercan Karakurt

Denetleme kurulu üyeleri Cengiz Saygın, SMMM Aykut Öztürk, SMMM Mehmet Tunçel

Temsilciler üst kurulu denetleme üyesi SMMM Necati Erbaş oldu.

B Blok yönetim kurulu başkan ve üyeleri ile B Blok ve üst kurul denetim kurulu üyelerine verilecek aylık ücretler (huzur hakları) bir önceki dönem ile aynı kalarak aylık 1000 TL oldu. B Blok için hazırlanmış olan 2021 yılı İşletme Projesi, İşletme Proje Talimatı ve ödeme takvimi müzakere edildi ve kabul edildi. Temsilciler Üst Kurulu için hazırlanmış olan 2021 yılı İşletme Projesi ve İşletme Proje Talimatı müzakere edildi ve kabul edildi.

Perpa İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ.

Visited 9 times, 1 visit(s) today