PERPA 10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve İlk Cumhurbaşkanımız Büyük Önder Başkomutan Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Töreni 10 Kasım 2021 Çarşamba saat 08:55’de 8. kat Atatürk köşesinde gerçekleşti.

PERPA Kooperatifi ve PERPA B Blok Başkanı Hacı Demir, PERPA A Blok Başkanı Hasan Sezgin, PERPA A ve B Blok Yönetim Kurullarının Üyeleri ile Denetleme Kurullarının Üyeleri, Perpalı kurum ve kuruluşlar, PERPA A ve B Blok Yönetimlerinin çalışanları, Perpa esnafı ve aileleri kutlamaya katıldı.

PERPA A Blok Yönetimi ile PERPA Kooperatifi ve PERPA B Blok Yönetimi Atatürk anıtına çelenk sunumu yaptı.

10 Kasım için çelenk sunan kurum ve kuruluşlar Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıflar Bankası, HalkBank, Akbank, Elektrik Mühendisleri Odası, PERSİAD (Perpalı Sanayici ve İş İnsanları Derneği), PERGİP (Perpa Genç İş İnsanları Platformu), PERKÜDER (Perpa Kültür Sanat ve Sosyal Dayanışma Derneği) oldu.

Çelenk sunumlarının ardından saat 09:05’de siren sesi ile tüm PERPA Ata’mıza minnet ve sevgilerini göstermek üzere saygı duruşuna geçti. Ve ardından hep beraber İstiklal Marşı okundu.

Tören PERPA Ticaret Merkezi B Blok ve PERPA Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Demir’in günün anlam ve önemini belirten konuşması ile son buldu.