Ekonomik ve Siyasi Saldırılarla İlgili PERPA Kooperatifi Yönetimi Basın Duyurusu

Ekonomik ve Siyasi Saldırılarla İlgili PERPA Kooperatifi Yönetimi Basın Duyurusu

Ekonomik ve Siyasi Saldırılarla İlgili PERPA Kooperatifi Yönetimi Basın Duyurusu. Türkiye’ye yönelik ekonomik ve siyasi saldırıları kınıyoruz. Hükümetimizin yanındayız.

Anadolu topraklarının bereketi ile barış, birlik ve beraberlik içinde varlığını sürdürmek, büyümek ve gelişmek Türkiye Cumhuriyeti’nin temel hedefidir. Atamızın “Yurtta barış, Dünya’da barış” vizyonu ile Türkiye Cumhuriyeti’ni örnek ve öncü bir ülke konumuna getirmek için canla başla çalışıyoruz.
Bizim gibi küllerinden yeniden doğan ülkelere ve barış yolunda mücadele eden dünyanın her yerindeki insanlara umut olmak istiyoruz. Dünyaya tek başlarına hükümdar olmak isteyenler ve zenginliğin sadece kendi ellerinde toplanmasını dileyenler Türkiye Cumhuriyeti’nin kalkınmasına engel olmak için ekonomik ve siyasi, ellerinden gelen her türlü oyuna ve yola başvurmaktadırlar. Çünkü Türkiye alın teriyle, cesaretle, toprağına, insanına, kültürel ve milli değerlerine sevgiyle var olmanın mümkün olduğunu her dönemde kanıtlamakta, bağımsızlık ve refah için yanıp tutuşan ülkelere ilham vermektedir.
Güçlüyüz, birliğimizin, kardeşliğimizin arkasındayız. Türkiye kobilerinin kalesi olarak dimdik ayaktayız. Devletimiz ve halkımızla birlikte haklı mücadelemizde üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız. Yaşasın hür ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti!

Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Başkan Mithat YÜMLÜ

Visited 2 times, 1 visit(s) today