EFB Elektronik Shop, Şişli Mavi Plaza Yanında Açıldı!

EFB Elektronik Türkiye 15. yılını ve EFB Shop’un açılışını üreticisi, distribütörü olduğu markalar ve müşterileriyle kutladı.
1988 yılında Almanya’da kurulan EFB Elektronik, 2007 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor.
EFB Elektronik Türkiye, 2015 yılında PERPA Ticaret Merkezi’ndeki lokasyonundan PERPA’ya çok yakın bir adrese Piyalepaşa Bulvarı Sultan Sokakta yer alan Mavi Plaza’ya taşındı.
EFB Elektronik Türkiye kuruluşunun 15. yılını ve EFB Shop’un açılışını kutlamak amacıyla etkinlik düzenledi.
EFB Elektronik, network yapısal kablolama ve data center alanlarında üretici bir firmadır. Firmanın 15. yıl kutlama ve EFB Shop açılış etkinliği sektörü bir araya getirdi.
EFB Elektronik Adres: Halide Edip Adıvar Mahallesi, Sultan Sokak, Mavi Plaza No:22 Şişli
EFB Shop Adres: Mavi Plaza Yanı No: 20

EFB- Elektronik Türkiye

EFB-Elektronik network ve güvenlik teknolojileriyle birlikte endüstriyel sistem çözümlerinde önde gelen bir imalatçı ve sistem sağlayıcıdır. Uzmanlığımız veri merkezlerinde sertifikalı üst düzey ürünlerin kullanıldığı yapısal kablolama işlerinden, endüstriyel müşteriler için geliştirilen özel çözümlere kadar uzanan geniş bir yelpazededir.

Bielefeld, Almanya’daki merkezimizden yönetilen ekibimiz, dünya genelinde müşterilere hizmet vermektedir. Müşterilerimiz arasında bilişim teknolojileri ve güvenlik endüstrisinin tanınan markaları, orta boyutlu şirketler ve büyük kuruluşlar bulunmaktadır.

Dünya genelinde 6500 çalışana ve çeşitli imalat tesislerine sahip olan uluslararası THK Grubuna üye olmamız sayesinde, müşterilerimize fayda sağlama konusunda ek avantajlar kazanırız. EFB’nin Avrupa’da dokuz adet grup şirketinde toplam 330 çalışanı vardır. Bu şirketlerden beş Almanya’da, üç adet iştirak şirketiyse İstanbul, Kopenhag ve Viyana’da bulunmaktad ve Slovakya’da bir üretim lokasyonumuz var.

Başarı Hikayesi

1988’de bakır kablo imalatına başladık ve bu adım Bielefeld’deki başarı hikâyemizin başlangıcı oldu. Ürünlere talebin artmasıyla beraber endüstriyel yapılanmamız büyüdü ve kısa sürede yeni imalat tesisimizi inşa ettik. EFB-Elektronik GmbH, temellerinin atıldığı günden bu yana sürekli büyüdü ve bugünkü konumuna geldi.

Temel Uzmanlık Alanları

Güçlü ve arızalara karşı dirençli hale getirilmiş iletişim ağları müşterilerimizin işlerinde başarılı olmasını sağlayan kritik parametrelerdir. Müşteriler üretim verimini arttırmak, duruşları ve bakım maliyetlerini azaltmak suretiyle bilançolarında olumlu etki gösteren yatırımlar yapmak ister.

www.efb-elektronik.de/tr
0212 222 92 50

Visited 18 times, 1 visit(s) today