Clean Choose

Tek Kullanımlık ürünler üzerinde uzman olan Clean Choose önce hijyen felsefesi ve kaliteli hizmetiyle yurt içi ve yurt dışında hizmet veriyor.
Ürünler AA kalitedir. Tamamen hijyenik ortamda üretilmiş olup anti bakteriyel, anti alerjik, tüy ve toz bırakmayan nonwoven kumaşlardan üretilmektedir. Havlu kumaşlar ağırlıklarının 12 katına kadar su emicilik özelliğine sahiptir. Hastane, Otel, Sauna, Hamam, Güzellik Salonlarına, Spor Salonlarına, Bay Bayan Kuaför Salonlarına ihtiyaca uygun tek kullanımlık maske, sedye örtüsü, ameliyat önlüğü, koruyucu tulum, yatak çarşafları, yastık kılıfı, pike, yorgan kılıfı, el yüz havlusu, boy havlusu, bornoz, seccade, penuar ürünlerinin üretimini ve satışını toptan ve perakende olarak gerçekleştirmektedir.
www.cleanchoose.com
https://www.instagram.com/cleanchoose/
Whatsapp: +90 544 380 50 25
Tel: +90 212 951 12 34
info@cleanchoose.com
Adres: PERPA Ticaret Merkezi B Blok Kat: 8 No: 1023 Şişli İSTANBUL

1- Tek Kullanımlık Ürünler Hakkında

Tek kullanımlık ürünler, genel olarak kısa bir süre kullanılan ve kişisel olan ürünlerdir. Tek kullanımlık ürünler, genel kanının aksine çevreye zararlı olmayabilirler. Özellikle kişisel hijyeni korumak amacıyla kullanılan Haypak tek kullanımlık ürünleri yüzde 100 geri dönüştürülebilir oldukları için çevre dostudur. Biyolojik olarak parçalanabilirler.

Hijyen standartlarına uygun olan, su tasarrufu sağlayan tek kullanımlık ürünlerle özellikle pandemi döneminde güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik havlu, çarşaf, yastık kılıfı, nevresim takımı, yüz havlusu, ayak havlusu, el havlusu, banyo havlusu, iç çamaşırı ve spor havlusu gibi ürünler her yıkamada büyük bir su tüketimine neden olduğu için çevreye zarar verir. Fakat tek kullanımlık ürünlerde su tüketimi kesinlikle olmaz ve su tasarrufu yapmış olursunuz. Ayrıca bu durum özellikle işletmeler için maliyeti düşürür.

Modern dokuma malzemelerden üretilen tek kullanımlık sarf malzemeleri, işletmelerin kaliteli ve hijyenik hizmet sunmasını sağlar. Çok kolay ve pratik bir şekilde kullanılan bu ürünler, müşterilerin, işletmenize güven duymasını sağlar.

Temiz, kullanımı kolay, pratik ve hijyenik olan bu ürünler oteller, spa merkezleri ve özel klinikler için de oldukça uygundur. Bu tür çarşafların, yatak takımlarının takılması ve çıkarılması kolaydır. Çok yönlü kullanımlara sahip bu tek kullanımlık ürünler, çeşitli boyutlarda bulunur. Bu yüzden her yatağa ve yastığa uyumludur.

Optimum konfor sağlayan yumuşak dokulu, doğal malzemelerden yapılan, biyolojik olarak parçalanabilen materyallerden tasarlanan tek kullanımlık ürünler ideal kullanımlar sunar.

Kaynak

1- www.haypak.com.tr

Visited 28 times, 1 visit(s) today