29 Ekim 2017 Perpa Ticaret Merkezi Cumhuriyet Bayramı Töreni

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Perpa Ticaret Merkezi’nde coşkuyla kutlandı.

8. kat Atatürk köşesinde ellerinde bayraklarıyla toplanan Perpa Yönetimi ve Perpalılar hep beraber cumhuriyetimizin 94. Yılını kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşadı.

Tören, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne kadar vatan için kendilerini hiç düşünmeden feda eden bütün şehitlerimiz ve gazilerimiz adına Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı.

Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Perpa Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yümlü söz alarak Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini ancak bir ülkenin güçlenmek ve gelişmiş ülke konumuna gelmek için bu tarz dönemlerden geçmek durumunda olduğunu belirtti.

Tören, Perpalı Sanayici Ve İş Adamları Derneği Persiad ve Perpa Kültür Sanat ve Sosyal Dayanışma Derneği Perküder’in Cumhuriyet Bayramı Kutlama Etkinlikleriyle devam etti.

Fasafisa Dans Okulu performanslarıyla Perpalıların büyük beğenisini topladı. Fasafisa Dans okulu Atatürk’ün çok sevdiği zeybek oyunlarını izleyenlerin beğenisine sundu. Ayrıca Yunan oyunlarından da bir seçki sunarak barış mesajı verdi.

Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve Cumhuriyet kahramanları konulu fotoğraf sergisi bir hafta boyunca 8. Kat Atatürk Köşesinde ziyarete açık olacak.

Visited 8 times, 1 visit(s) today