15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü PERPA Ticaret Merkezi’nde anıldı.

Anma için PERPA ana giriş kapısına Türk Bayrağımız asıldı.

PERPA A ve B Blok yan giriş kapılarına ve ana giriş iç kısma Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından belirlenen koşullara uygun bir şekilde PERPA üst kurulu tarafından hazırlanan afişler asıldı.

Şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anmak amacıyla, rengini şehitlerimizin kanından alan Türk Bayrağımız; devletimizin, milletimizin ve egemenliğimizin kutsal ifadesi ve değeri olarak PERPA ana girişinde yerini aldı.

PERPA A ve B Blok yan girişlerine ve PERPA ana giriş iç kısmına asılan afişlerde kullanılan görseller 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan kurumsal.15temmuz.gov.tr sitesindeki “15 Temmuz Billboardları” bölümünden alındı. PERPA Üst Kurulu, İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan “Demokrasi Zaferi” görsellerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın hazırladığı sitede ortak bir dil oluşturmak amacıyla “15 Temmuz Kurumsal Kimlik Haritası” başlığı altında, kullanılması istenen görseller, logo oranları, renkler belirlenmiştir.

PERPA Ticaret Merkezi kurumsal bir duruş sergileyerek afişlerini Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın belirlediği şekil ve ölçülerde hazırlayıp asmıştır.

Visited 10 times, 1 visit(s) today

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anıldı