Soğutma Kule Bakımları

Baltimore firması, çatıda bulunan 4 adet soğutma kulesinin yaz dönemi periyodik bakımlarını gerçekleştirdi.

4 adet soğutma kulesinin fan, kanatçık, boru, iç temizlikleri yapıldı. Kayış değişim testi, elektronik malzemenin genel kontrol ve bakımları yapıldı.

Baltimore Hakkında

2011 yılında soğutma sektöründe endüstriyel ve yapısal büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni soğutma teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan BRC Soğutma Sistemleri, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük, pazarı geliştirme ve yönlendirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, doğru ürün ve sistemleri ile BRC’nin alanında öncü firma olarak kalmasını sağlamaktadır. Mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden BRC, kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

“Projelerde kriter, ihtiyaç ve nitelik arttığı zaman BRC Soğutma Sistemleri ön plana çıkmaktadır.”

BRC, 2011 yılında global pazar lideri Baltimore Aircoil ve 2015 yılında ise otuz yılı aşkın üretim tecrübesi olan Shuangliang Eco-Energy Systems şirketlerinin ülke temsilciliğini üstlenmiştir. Aynı zamanda 2019 yılından itibaren Trio Endüstriyel Teknolojiler ile birlikte su şartlandırma ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’de soğutma kulesi alanında Baltimore Aircoil, absorbsiyonlu chiller alanında da Shuangliang ile büyük bir pazar payına sahiptir.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sürdürülebilir büyümeyi de beraberinde getiren BRC’nin bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

BRC ailesi tüm projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış partnerler ile çalışmayı, kalitesi belgelenmiş ürünler ve alanında uzman işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Baltimore Aircoil Company, Jr. John Engalitcheff tarafından 1938 yılında küçük bir işletme olarak Baltimore’da kuruldu. Radyal fanlı evaporatif kondenserlerin artan satışı, şirketin istikrarlı bir şekilde büyümesini sağladı. BAC serisi ürünler daha sonra 1950’ler ve 60’larda soğutma kuleleri ve endüstriyel evaporatif soğutucular ile yurtdışında genişlemeye başladı. BAC, ABD dışında ilk global üretim tesisini 1968 yılında Belçika’da açmış ve tüm dünyada satış ve üretim ağını genişletmiştir.

1985 yılında BAC bir Amsted Industries iştiraki olmuştur. Amsted inşaat, demiryolları ve genel endüstri için çeşitli endüstriyel ürünler üretmektedir.

Satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra 7/24 teknik servis desteği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Kaynak

1- bac.brcsogutma.com.tr

Visited 22 times, 1 visit(s) today