PERPA’nın Duayen Başkanı Yümlü’ye Veda

PERPA’nın Duayen Başkanı Yümlü’ye Veda

PERPA’nın Duayen Başkanı Yümlü’ye Veda. Perpa Kooperatifi Başkanı Mithat Yümlü son yolculuğuna uğurlandı. Ruhu Şad, Mekanı Cennet Olsun.

Yümlü’yü Kaybettik

Perpa Ticaret Merkezi’nin kuruluşundan bugüne gelmesinde büyük katkıları olan Perpa Kooperatifi Kurucu Üyesi, duayen Başkanımız Mithat Yümlü’yü kaybettik.

Yümlü’nün vefatinin ardından TBMM Başkanvekili Celal Adan ve Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü Perpa Kooperatifi Yönetimine taziye ziyaretinde bulundu.

Acı haberle yıkılan Perpalılar Perpa’yı Başkan Yümlü afişleriyle donattılar.

PERPA Kooperatifi Başkanı, İTO Meclis Üyesi duayen iş adamı Yümlü’nün vefatı basında yer aldı.

NTV, Hürriyet, Dünya Gazetesi, Başkan Yümlü’nün 31 yıl hizmet verdiği İTO’nun haber organı Ticaret Gazetesi, Şişli Gazetesi, Başkan Yümlü’ye onur madalyası takdim eden, Yümlü’nün 9 yıl icra konseyi üyeliği görevini yürüttüğü Marmara Grubu Vakfı Yümlü’nün vefat haberini takipçilerine ve okurlarına duyurdu.

30 Ekim 2018 tarihinde hayata gözlerini yuman Yümlü’nün naaşı 1 Kasım 2018 Perşembe günü saat 11:00’de anma töreni için PERPA’ya getirildi.

Başkan Yümlü’yü anma töreninde Yümlü’nün Kızı Berfin Yümlü Kıyıcı, PERPA Kooperatifi Kurucular Kurulu Üyesi Mete Alaton, PERPA Kooperatifi Kurucu Başkanı Ünal Mısırlıoğlu ve PERPA A Blok Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sezgin konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından Haseki Eğitim Merkezi Öğretim Görevlisi Ali Rıza Temel PERPA’nın duayen başkanı Mithat Yümlü için Perpalılardan helallik istedi.

Anmanın ardından Yümlü’nün cenazesi öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazı için Şişli Cami’ne götürüldü.

Başkan Yümlü’yü son yolculuğuna uğurlarken sevenleri yalnız bırakmadı. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Ak Parti Şişli İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday siyaset ve iş dünyasından isimler, Perpa, Perşembe Pazarı ve Karaköy esnafı Başkan Yümlü’ye son görevlerini yapmak üzere Şişli Cami’ne geldi.

Perpa Kooperatifi Başkanı Mithat Yümlü’nün cenaze namazını Şişli Müftüsü Mustafa Bilgiç kıldırdı.

Perpa Kooperatifi Kurucu Üyesi, duayen başkanımız Mithat Yümlü’nün cenazesi Ayazağa Mezarlığı’ndaki aile kabristanlığına defnedildi.

PERPA’ya emeklerin için ne kadar teşekkür etsek az. Perpa’yı kalkındırma çalışmalarını sürdüreceğiz. PERPA’yı endüstri 4.0 devrimine yaraşır, Ar-Ge çalışmaları ve ürettiği son teknoloji ürünlerle adından söz ettiren, Türkiye ihracatının göz bebeği, bütün dünyanın takip ettiği uluslararası bir ticaret merkezi konumuna getirme vizyon ve misyonunu devam ettireceğiz. Gözün arkada kalmasın. Daima kalbimizdesin.

Ruhu Şad, Mekanı Cennet Olsun

Başkan Mithat Yümlü söyleşileri için tıklayınız

Başkan Yümlü hakkında daha çok bilgi almak için Yümlü’nün internet sitesine gidiniz

Visited 14 times, 1 visit(s) today