27 Nisan 2019 Cumartesi günü PERPA Kooperatifi 2018 yılı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Seçimde oyların yüzde 85.4’ünü alarak seçilen S.S. Karaköy Perşembe Pazarı Tüccarları Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu ve Denetçilerinin Ticaret Sicili Gazetesi’nde tescili ve ilanı gerçekleşti.

PERPA Kooperatifi Yönetim Kurulu toplantı yaparak aralarındaki görev taksimini belirledi.
PERPA Kooperatifi 2019 – 2021 Dönemi Yönetim Kurulu:
Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Demir
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları: Harun Solakoğlu, Osman Arman
Yönetim Kurulu Sayman Üyesi: Hasan Akdemir
Yönetim Kurulu Üyeleri: Mürsel Cömert, Harun Ağırbaş, Mustafa Saim Yıldırım, Yavuz Kavak, Aslı Arslan, Selçuk Çelik, Abdullah İpekli
Denetleme Kurulu Üyeleri: Yusuf Korkmaz, Yılmaz Bebek, Ömer Cenk Yazan

PERPA’da uzun yıllardır emlakçılık yapan Aslı Arslan, Isıtma, Soğutma ve havalandırmada PERPA’nın güçlü firmalarından Beys Mekanik sahibi Selçuk Çelik, Rulman konusunda PERPA’nın büyük firmalarından İpekli Rulman’ın sahibi Abdullah İpekli PERPA Kooperatifi Yönetim Kurulu’nda bu dönem göreve başlayan yönetim kurulu üyelerimizdir. PERPA’nın eski esnaflarından ve Perpalılar tarafından tanınan Termal Pazarlama sahibi Ömer Cenk Yazan da denetleme kurulunun yeni üyesi olarak göreve başlamıştır.

Geçmiş dönemlerde görev alarak PERPA’ya emek ve katkı sunan eski yönetim kurulu üyelerimize, PERPA Kooperatifi 2018 Yılı Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda yönetim kurulumuza güvenerek destek veren ve genel kurulumuza katılım gösteren tüm kat maliklerimize teşekkür ederiz. Yeni dönemin Perpamıza hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.

Visited 11 times, 1 visit(s) today

PERPA Kooperatifi Yönetim Kurulu Aralarında Görev Taksimi Yaptı

PERPA GÜNDEM |