PERPA Kooperatifi ve PERPA B Blok Yönetimi, Yaşlılar Haftası kapsamında komşumuz Darülaceze’yi ziyaret etti.

Ziyarette Perpa Kooperatifi ve Perpa B Blok Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Arman, Harun Ağırbaş, Erarslan Alkılıç, Yavuz Kavak, Perpa B Blok Teknik Müdürü Vehbi Özgöz ve Perpa TV ekibi yer aldı.

PERPA yönetimi, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci tarafından ağırlandı.

PERPA yönetimi, büyüklerimizi rehabilitasyon alanlarında ziyaret etti. Ziyarette, PERPA Kooperatifi tarafından Darülaceze’deki büyüklerimiz için özel yaptırılan bir tarafında PERPA Ticaret Merkezi logosu olan, diğer tarafında “Sizi Seviyoruz. Perpa Yapı Kooperatifi” yazan kupa bardak hediye edildi.

Büyüklerimizle sohbet edildi, hatırları soruldu, gönülleri alındı. Darülaceze sakinleri boş vakitlerinde PERPA’ya gezmeye geldiklerini ve PERPA’yı çok sevdiklerini söylediler.

Darülaceze sakinleri rehabilitasyon alanlarında çeşitli ürünler ve sanat eserleri üreterek keyifli zaman geçiriyor. Yağlıboya resimler, ip örme kadın çantaları, el yapımı bebekler, dizme boncuk kolye ve bilezikler, çorap atölyesinde üretilen pamuktan erkek çorapları ve dahası Darülaceze bahçesinde bulunan mağazada satılıyor. Siz de mağazayı ziyaret edip, el emeği göz nuru ürünlerden satın alarak Darülaceze’ye katkıda bulunabilirsiniz.

Visited 23 times, 2 visit(s) today

PERPA Kooperatifi Darülaceze Ziyareti