PERPA Kedi Yaşam Alanı Açılıyor

PERPA Kedi Yaşam Alanı Açılıyor

PERPA Kedi Yaşam Alanı Açılıyor. PERPA kedileri artık bakımlı ve tok olacak. Koridorda gördüğünüz kedileri yaşam alanına getirip alanda besleyebilirsiniz.

PERPA TİCARET MERKEZİ içerisinde yaşayan kedilerimizin sağlığı ve güvenliği için ŞİŞLİ BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ve PERPA ÜST KURUL iş birliği ile PERPA KEDİ YAŞAM ALANI AÇILIYOR!

Sokaklarda Yaşayan Hayvanlar, 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’nun Güvencesi ve Koruması Altındadır.
PERPA içerisinde bulunan kediler Perpa Kedi Yaşam Alanı’na yerleştirilecek.
Böylece kedilerin bakımı düzenli olarak Veteriner İşleri Müdürlüğü veterinerleri tarafından yapılacak.
Kedilere kuru mama ve su verilecek.

PERPA koridorlarında gördüğünüz kedileri lütfen bakım evine getiriniz.

Sevimli dostlarımız kedileri koridorda beslemeyiniz. Koridorda beslenen kediler sağlıksız bir yaşam sürmenin yanında koridorları pisletmekte ve PERPA içerisindeki cihaz ve tesisata zarar vermektedir.
Koridorlara bırakılan mama ve artık yemekler sadece kedileri değil zararlı haşere ve sürüngenleri de çekmektedir. Binamızda sağladığımız hijyeni bozmakta ve hepimiz için sağlık riski oluşturmaktadır.
Kedileri kedi yaşam alanına gelip sevebilir, kedilere kuru mama getirebilirsiniz.
Perpa Kedi Yaşam Alanı’na ulaşmak için PERPA 2. Kat girişinden çıkın Açık 3 Otoparkında kamyonlara ayrılmış alanın yanında kedi yaşam alanını göreceksiniz. Alan kediler için temizletildi. PERPA B Blok yönetimi tarafından hazırlanan kedi evleri alana yerleştirildi ve alanda düzenleme yapıldı.
Perpa Kedi Yaşam Alanı yaş mama ve artık yemek getirmek yasaktır.

PERPA Kedi Yaşam Alanı hizmeti sadece şu anda PERPA içerisinde bulunan kediler için geçerlidir. Alana başka kedi alınmayacaktır.

Perpa’dan daha çok haber için tıklayınız

Visited 22 times, 1 visit(s) today