PERPA B Blok 2021 Yılı Genel Kurulu Toplantı Özeti

PERPA B Blok Kat Malikleri Yöneticiliği Genel Kurulu Olağan Toplantısı 29 Ocak 2022 Cumartesi günü gerçekleşti.

Genel kurul, PERPA A Blok büyük toplantı salonunda yapıldı. Katılımcılar, pandemi koşulları nedeniyle HES kodu sorgusu ve maske kontrolünün ardından salona alındı.

Perpa B Blok 2021 yılı faaliyet raporları, bilanço–gelir gider hesapları ve denetim kurulu raporları ayrı ayrı okundu, görüşüldü, ayrı ayrı oylandı ve kabul edildi.

Perpa Ticaret Merkezi Kat Malikleri Temsilciler Üst Kurulu 2021 yılı faaliyet raporları, bilanço–gelir gider hesapları ve denetim kurulu raporları ayrı ayrı okundu, görüşüldü, ayrı ayrı oylandı ve kabul edildi.

Perpa B Blok Yönetim Kurulu üyeleri ile Denetim Kurulu üyelerinin, PERPA Temsilciler Üst Kurulu denetim kurulu üyelerinin ibra edilmeleri hususları ayrı ayrı oylandı ve kabul edildi.

2022 dönemi, PERPA B Blok tahmini gelir-gider hesapları ve bütçe talimatı oylanarak kabul edildi.

PERPA B Blok Başkanı Hacı DEMİR ve Yönetim Kurulu yüzde 99,92 oy oranı ile, Denetim Kurulu yüzde 99,84 oy oranı ile ibra edildi.

PERPA Ticaret Merkezi B Blok Başkanı Hacı Demir genel kurula katılan ve destek veren kat maliklerine teşekkür etti.

PERPA B Blok 2021 Yılı Genel Kurulunda kat maliklerinin sordukları sorulara Başkan Hacı Demir’in verdiği yanıtları PERPA TV Youtube Kanalımızda “PERPA B Blok 2021 Yılı Olağan Genel Kurulundan Cevaplar” oynatma listesinden izleyebilirsiniz. İzlemek için TIKLAYINIZ.

PERPA B Blok 2021 Yılı Genel Kurulunda gösterilen, 2021 yılı PERPA B Blok çalışmalarını özetleyen video bülteni izlemek için TIKLAYINIZ.

2021 Yılı Çalışmaları, bilanço, gelir-gider tablosu, denetim kurulu raporunu içeren PERPA B Blok Faaliyet Bültenini incelemek için TIKLAYINIZ.

PERPA B Blok Kat Malikleri Yöneticiliği Genel Kurulu Olağan Toplantısı hakkında daha fazla bilgi için www.perpa.com.tr

Visited 11 times, 1 visit(s) today