Perpa B Blok Avlu Korkuluklarını Değiştirmeye Başladı

Perpa B Blok, sorumluluk alanı içerisinde bulunan avlu korkuluklarının yüksekliğini yeni iş güvenliği yasasında yer alan standartlara uygun hale getiriyor.

İş güvenliği açısından yükseklik tehlikesini ve boşlukları ortadan kaldırmak amacıyla avlu korkuluklarının tümü kademe kademe yenileniyor.

Perpa B Blok yönetim kurulu tarafından ticaret merkezimize uygun olacak şekilde tasarımı yapılan korkuluklar 304 paslanmaz malzemeden ve 10 mm lamine camdan oluşuyor. Lamine cam, ufak darbelerle kırılmayacak ve kırılırsa da etrafa dağılmayacak bir malzemedir.

Perpa B Blok yönetim kurulunun yaptığı birçok farklı tasarım içerisinden karar kılınan korkuluklar, üstünden insanların atlayamayacağı yüksekliktedir. Trabzan kısmı cama yaklaşmayı engelleyecek bir eğimdedir. Alt kısım ise çeşitli malzemelerin yuvarlanarak aşağı düşmesini engellemek için kapalı tasarlandı.

Güvenliğin yanı sıra estetik bir görünüme de sahip olan avlu korkuluklarının hepsi yerleştirildikten sonra eski korkuluklardan kalan delikler ve kırıklar kapatılarak dekorasyon çalışması yapılacaktır.

Visited 7 times, 1 visit(s) today