İTO 19 No’lu Mali Müşavirler Meslek Komitesi ve PERPA Ticaret Merkezi yönetimi İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren’i ziyaret etti.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü’nde gerçekleşen toplantıya PERPA Kooperatifi Başkanı, İTO 19 No.lu Komite Üyesi ve İTO Meclis Üyesi Hacı Demir, 19 No.lu Komite Başkanı Güventürk Kalaslıoğlu, Komite Başkan Yardımcısı Hikmet Kabuk, İTO Meclis Üyesi ve Komite Üyesi Numan Sağ, Komite Üyesi Yeşim Ertuğrul, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Müdürlüğü’nden Yusuf Aslan katıldı.

Toplantıda, İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencilerinin vergi, denetim ve muhasebe konularında staj yapmalarına olanak sağlanması, mezunların istihdam edilmesi konularında iş birliği yapılması, muhasebe, vergi ve denetim yüksek lisans konularında iş birliği yapılması konularında görüşüldü.

Toplantının ardından karşılıklı hediye takdiminde bulunuldu. PERPA Kooperatifi Başkanı Hacı Demir de kooperatif tarafından hazırlatılan, Perşembe Pazarı ve PERPA’nın öyküsünü anlatan Perşembe Pazarı kitabını Rektör Ekren’e hediye etti.

Visited 18 times, 1 visit(s) today

İTO ve PERPA’nın İstanbul Ticaret Üniversitesi Ziyareti