Dev Ticaret Merkezi PERPA’nın Eğik Camları Nasıl Yenileniyor?

#eğikcam #inşaat #hırdavat #perpaticaretmerkezi #işgüvenliği
PERPA’nın eğik camları 8. ve 11. kat yenilemesi tamamlandı.

Eğik cam nedir? Nasıl yapılır? İnşaat çalışmalarına merakı olanların kaçırmaması gereken bir video

PERPA Ticaret Merkezi B Blok Başkan Yardımcısı Osman ARMAN çalışmanın detaylarını anlattı:
“Perpa Ticaret Merkezimiz kırk yıllık bir binadır. Bu binamızın doğal olarak yıpranması, sene içerisinde muhakkak olacaktır. Bu yıpranmaları, iş güvenliği ve iş sağlığı bakımından da acil yapmamız gereken işler içerisinde almak zorundaydık. Bu sene 2023 yılında, 5., 8., ve 11. katlar eğik camlarımızı ve pencerelerimizi yeniden yapıyoruz. Daha önce iş güvenliği açısından yapılması mühim olan 2. kat ve 8. kat yan giriş kapılarımızı yaptık. A ve B Blok olarak beraber yapmamız gereken dış cephe boyama ve ana kapımızın yenilenmesi işlerimiz vardır. Onları da her iki bloğun bütçesi doğrultusunda en kısa sürede yapmak istiyoruz”

PERPA B Blok 11. kat eğik cam bölümü dükkanları (ARMED Güvenlik ve REKTAN Reklamcılık) yapılan çalışmayı değerlendirdi.
ARMED Güvenlik Genel Müdürü Bilal YILMAZ “Yeni eğik camlarımızdan çok memnun kaldık. PERPA B Blok Yönetimine çok teşekkür ederim” dedi.
REKTAN Reklamcılık Şirket Yetkilisi Yücel ÖZKARA “Alüminyum kompozit malzeme kullanıldı ve siyah renkli. Mükemmel oldu. Tek bir sıkıntısı kaldı bence. Dış cephesini boyatırlarsa on numara beş yıldız olur ” diye konuştu.

Yapılan çalışma PERPA B Blok 8. kat yan giriş kapısı (Ünal MISIRLIOĞLU Kapısı) ile uyumlu yapılarak modern ve estetik görünüm oluşturuldu.

Meraklısı için bol inşaatlı hırdavatlı eğik cam yapımı fotoğraflı anlatım TIKLAYINIZ: https://perpa.com.tr/posts/view/2399/perpa-b-blok-8-ve-11-kat-egik-cam-yapimi-tamamlandi

Visited 53 times, 1 visit(s) today