CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın Perpa’da

CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, CHP istanbul 2. Bölge milletvekili adaylarıyla birlikte Perpa Ticaret Merkezi’ni ziyaret etti.

Sayın Karayalçın’ı Perpa Koop. Yön. Krl. Bşk. Mithat Yümlü ve Perpa A Blok Yön. Krl. Bşk. Hasan Sezgin, Perpa kooperatifi yönetim kurulu üyeleri ve çalışanları ile perpalılar karşıladı.

Milletvekili adayları arasında bulunan eski Şişli Belediyesi Başkanı Mustafa Sarıgül sevinç gösterileriyle karşılandı.

CHP milletvekili adayları Kızılay çadırında kan verdikten sonra Perpa Ticaret Merkezi’ni gezerek Perpalı iş adamlarıyla sohbet etti.

CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın ve CHP istanbul 2. Bölge milletvekili adayları Mustafa Sarıgül, Aykut Erdoğdu, Dursun Çiçek, Gülay Yedekci Arslan, Enis Berberoğlu, Mansur Kılınç, Cengiz Alp, Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu, İnan Güney, Dursun Bulut, Özgür Koçak ve Cem Tüzün perpa A blok toplantı salonuna teşrif etti.

Perpa A Blok Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sezgin CHP milletvekili adaylarına hoşgeldiniz dedi.

Perpa Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yümlü, CHP’nin bildirgesinin dünyadaki sosyal demokratların ilkeleri ve ekonomik programını içerdiğini belirterek emeği geçenleri tebrik etti. Ancak bir partinin iktidara gelebilmesi için ekonomiyi düzeltmesi gerektiğinin altını çizdi.

CHP istanbul 2. Bölge milletvekili adayı Aykut Erdoğdu, Perpa Ticaret Merkezi’nin önemine değindi.

CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın Perpa’nın Türkiye’nin çok önemli iktisadi odaklarından birisi olduğunun altını çizdi.

Karayalçın ve CHP milletvekili adayları Perpa Koop. Yön. Krl. Bşk. Mithat Yümlü ve Perpa A Blk. Yön. Krl. Bşk Hasan Sezgin’e misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür etti.

Visited 16 times, 1 visit(s) today