Çağlar’ın Perpa Ziyareti Basına Yansıdı

15 Temmuz darbe girişimi sonrası normalleşme sürecinde İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar’ın Perpa Ticaret Merkezi’ni ziyareti basına yansıdı.
İTO Başkanı Çağlar’ın Perpa Koop. Ynt. Krl. Bşk. Mithat Yümlü ile yaptığı görüşmeye İstanbul Ticaret Gazetesi ve Ekonomik Durum Gazetesi yer verdi.
Türkiye ticaret ve sanayisinin önemli gazetelerinden İstanbul Ticaret “Çağlar Perpa’yı Ziyaret Etti” manşetini kullandı.
Haberin detaylarında şu ifadeler yer aldı;
“Başkan Çağlar: “Darbe girişimi iç savaş çıkarmaya yönelik bir hareketti. Türk halkı darbe girişimine karşı çok büyük bir direnç sergiledi. Türk halkının demokrasiye sahip çıkması yabancı yatırımcıyı rahatlattı. Darbe girişimi sonrası ekonomimizde büyük bir sıkıntı oluşmadı. İTO olarak ticaret merkezleri ve kuruluşlarımızı ziyaret ederek görüş ve önerilerini alıyoruz. Perpa’da hayatın normal seyrinde devam etmesi bizi çok mutlu etti” dedi.”
Türkiye ekonomisinin uzun soluklu gazetesi Ekonomik Durum haberi “Yümlü’den İTO’ya Teşekkür” başlığıyla verdi.
Haberin detayları ise şöyle;
“Başkan Yümlü: “İTO, darbe girişimi sonrası normalleşme sürecinde tüccarlara moral vermeye geldi. Sağlam psikolojisiyle Perpa esnafı darbe girişiminden etkilenmeyerek çalışmalarına bütün gücüyle devam ediyor. İTO’ya darbe girişiminin önlenmesi için verdiği destek için teşekkür ederiz” dedi.”

Visited 10 times, 1 visit(s) today