Ak Parti Şişli İlçe Başkanlığı Ziyaret

Ak Parti Şişli İlçe Başkanlığı, PERPA Kooperatifi ve PERPA B Blok Yönetimi’ni ziyaret etti.

Ak Parti Şişli İlçe Başkanı Mimar Gökhan Yüksel’i PERPA Kooperatifi ve PERPA B Blok Başkanı Hacı Demir, Başkan Yardımcısı Osman Arman, Sayman Üye Hasan Akdemir ve Yönetim Kurulu Üyesi Harun Ağırbaş ağırladı.

Perpalı iş insanları Hakan Taş ve Recep Tayyip Telci, Ak Parti Şişli İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri olarak Ak Parti Şişli İlçe Başkanlığı teşkilatında yer aldı. Ak Parti Kaptanpaşa Mahallesi Teşkilatı Başkanı Mustafa Çopur da onlara eşlik etti.

Başkan Hacı Demir, Başkan Gökhan Yüksel’e PERPA Kooperatifi tarafından hazırlatılan Perşembe Pazarı kitabını hediye etti.

1- Mimar Gökhan Yüksel Kimdir?

1976 Şişli – İstanbul doğumlu aslen Kastamonu olup eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi (İSİS) İngilizce Hazırlık Bölümü – Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü ve Maltepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamış iyi derecede İngilizce bilen evli ve iki çocuk babası aynı zamanda 3 kuşak siyasi geçmişi olan bir ailenin 3. Kuşak siyasetçisidir.                                                Demokrat Parti 11. Dönem Yassı Ada’da kalmış İstanbul Milletvekili Mahmut Yüksel’in torunudur.

2013 yılından itibaren AK Parti’mizin hizmet kervanına katılarak, sırasıyla İlçe Yönetim Kurlu Üyeliği, 5. Ve 6. Mali ve İdari İşler Birim Başkanlığı, 2019 Yerel seçimleri İlçe Belediye Meclis Üyeliği görevinden sonra 7. Dönem İlçe Başkanı olarak görev yapmaktadır. Kastamonu Dayanışma Derneği (KASDER) Genel Başkan Yardımclığı Görevini Yürütmektedir.

1997 yılında aile şirketi olarak kurulan Yüksel Mimarlık Ltd. Şti – Bilgi Akademik Apart ve Lojman işletmeciliği sahibi ve Genel Müdürüdür.

Aynı zamanda spor hayatında yer alarak Kuştepe Spor Kulübü Tüm yaş grupları takım kaptanlığı – Ümit Milli Futbol Takım Aday Kadrosu Anadoluhisarı Spor Kulübü TFF 2.Ligi, Çıksalın Spor Kulübü ve İGDAŞ Spor Kulüblerinde futbol geçmişi bulunmaktadır.

Kaynak

1- www.akpartisisli.com