Şişli Belediyesi ve Şişli Kent Konseyi’nin düzenlediği PERPA Ticaret Merkezi A ve B Blok Yönetimlerinin katkılarıyla gerçekleşen Gıda Şenliği yerli üreticilerin standları, atölyeler, müzik dinletileri, Şişli’den anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılımları ile gerçekleşti.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin , Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel, İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Şişli İlçe Müdürü Harun Sivrikaya, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Giresun Soğukpınar Belediye Başkanı Mustafa Eyice’nin katılımlarıyla gerçekleşen etkinlikte PERPA Kooperatifi ve B Blok Başkanı Hacı Demir ve A Blok Başkanı Hasan Sezgin ev sahipliği yaptı.

Etkinlik PERPA ön bahçede yapıldı ve projenin organizatörlerinden Şişli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Nevin Kaplan’ın açılış konuşmasıyla başladı. Şişli Kent Konseyi Başkanı Avukat Şükran Eroğlu ortak basın açıklaması yaptı.
ında PERPA B Blok Mithat Yümlü toplantı salonunda “Sağlıklı ve Güvenilir Gıdaya Ulaşmak için Aracı Olarak Kooperatifler” paneli gerçekleşti

Panele Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in eşi Hülya Keskin de teşrif etti.
Panelde Çiftçisen Konfederasyonu Genel Başkanı Abdullah Aysu, Ekoder Başkanı Arca Atay, Ziraat Mühendisleri İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kapıkıran, Tire Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük, Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Zafer Şenyurt konuşmacı olarak yer aldı.

Büyük katılımla gerçekleşen Şişli Gıda Şenliği’nde en çok eğlenen ve mutlu olan çocuklar oldu.

Visited 18 times, 1 visit(s) today

Şişli Gıda Şenliği