Siirt Beşiktaşlılar Derneği PERPA’da

Siirt Beşiktaşlılar Derneği PERPA’da

Siirt Beşiktaşlılar Derneği PERPA’da. 2018 Şubat ayında Perpa Kooperatifi Yönetimi, Perpa Kartalları Derneği ve Siirt Beşiktaşlılar Derneği engelli ve yoksul çocuklara yönelik ortak yardım kampanyası düzenlediler. Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Okulunda eğitim gören işitme, görme ve zihinsel engelli öğrencilere ziyaret gerçekleştirip, giyim yardımında bulundular.

Siirt Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ersan Kesici, Perpa Kooperatifi Yönetimi ve Perpa Kartalları Derneği’ne ortak çalışmaları nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundu.

Siirt Beşiktaşlılar Derneği’ni Başkan Yümlü Ağırladı

Başkan Kesici’yi, Perpa Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yümlü ağırladı. Perpa Kooperatifi Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Perpa Kartallar 2. Başkanı Hacı Demir, Perpa Kooperatifi ve Perpa Kartallar Yönetim Kurulu Üyesi Erarslan Alkılıç, Perpa B Blok Muhasebe Müdürü Latif Kaleci, Perpa B Blok Bilgi İşlem Müdürü ve Perpa Kartalları Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Özgül eşlik etti.

Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Okulu’na Kışlık Yardım

PERPA Kartalları Beşiktaşlılar Derneği ile Siirt Beşiktaşlılar Derneği, 2018’in şubat ayında engelli ve yoksul çocuklara yönelik ortak yardım kampanyası düzenlediler. Siirt Türk Telekom Özel Eğitim Okulunda eğitim gören işitme, görme ve zihinsel engelli öğrencilere ziyaret gerçekleştirip, giyim yardımında bulundular.

Öğrencilere kış mevsimini sıcak ve rahat geçirebilmeleri için kışlık mont, bot, bere, eldiven, atkı hediye ettiler.

Perpa Kartalları Derneği ile ilgili daha çok haber için tıklayınız

Visited 5 times, 1 visit(s) today