PERSİAD, PERGİP, PERPA Kartalları Ziyaret

PERSİAD, RERGİP, PERPA Kartalları Ziyaret

PERSİAD, RERGİP, PERPA Kartalları Ziyaret. PERSİAD (Perpa Sanayici ve İş Adamları Derneği) Perpa Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri arasında yapılan oylama sonucunda yeniden şekillenen yönetim kurulunu tebrik etmek üzere ziyarette bulundu.

Perpa Kooperatifi Başkanı Hacı Demir PERSİAD’a teşekkür etti.

PERSİAD Başkanı Hasan Akdemir ile birlikte PERSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Jak Kamhi, Arzu Tun ve Hüseyin Toksöz de ziyarette yer aldı. Başkan Demir’e kooperatif yönetim kurulu üyeleri Harun Ağırbaş, Hasan Tanrıkulu, Yavuz Kavak, Erarslan Alkılıç ve Osman Arman eşlik etti.

PERGİP Ziyaret

PERGİP (PERPA Genç İş İnsanları Platformu) PERPA Kooperatifi Yönetimini ziyaret etti.

Perpa Kooperatifi Başkanı Hacı Demir PERGİP’e teşekkür etti.

PERGİP Dönem Sözcüsü Ercan Karakurt ile birlikte PERGİP Dönem sözcüleri Ömer Özgül, Tuncay Temirelli, Orhan Doğan ve PERGİP üyeleri Esra Danzili, Ercan Kaya, Ömer Cenk Yazan ziyarette yer aldı. Başkan Demir’e kooperatif yönetim kurulu üyeleri Osman Arman, Eraslan Alkılıç, Harun Ağırbaş, Yavuz Kavak, B Blok Denetleme Kurulu Üyesi Mehmet Aslan ve Genel Müdürü Remzi Yüzbaşıoğlu eşlik etti.

PERPA Kartalları Ziyaret

PERPA Kartalları Beşiktaşlılar Derneği PERPA Kooperatifi yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar diledi.

Perpa Kooperatifi Başkanı Hacı Demir PERPA Kartalları’na teşekkür etti.

PERPA Kartalları Derneği Başkanı Rıdvan Tuna ile birlikte Perpa Kartalları Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Okan Orak ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Özgül de ziyarette yer aldı. Başkan Demir’e kooperatif yönetim kurulu üyeleri Osman Arman, Harun Ağırbaş, Erarslan Alkılıç, Mürsel Cömert ve Yavuz Kavak eşlik etti.

Başkan Demir’e Perpa Kooperatifi Yönetim kurulu üyeleri Harun Solakoğlu, Osman Arman, Harun Ağırbaş, Hasan Tanrıkulu, Yavuz Kavak ve kooperatif genel müdürü Remzi Yüzbaşıoğlu eşlik etti.

Perpa’dan daha fazla haber için tıklayınız

Visited 21 times, 1 visit(s) today