Perpa Yapı Kooperatifi 2022 Yılı Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Yönetim Kurulu faaliyetleri ile bilanço ve gelir-gider hesapları yüzde 99,25 oy oranı ile kabul edildi ve yine aynı oranla yönetim kurulu ibra edildi.
Sınırlı Sorumlu Karaköy Perşembe Pazarı Tüccarları Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi 2022 Yılı Olağan Genel Kurulu 10 Haziran 2023 Cumartesi günü PERPA A Blok büyük toplantı salonunda gerçekleşti.
Genel kurulda, Yönetim Kurulu Başkanı Hacı DEMİR, Başkan Yardımcıları Harun SOLAKOĞLU, Osman ARMAN ve Mürsel CÖMERT, Sayman Üye Hasan AKDEMİR, Üyeler Mustafa Saim YILDIRIM, Aslı ARSLAN, Ercan KARAKURT, Denetleme Kurulu Üyeleri Yusuf KORKMAZ, Yılmaz BEBEK, Ömer Cenk YAZAN ve kooperatif üyeleri yer aldı.
Genel Kurul divan başkanlığını Ali Duran POLAT, oy sayım memurluğunu Necati ERBAŞ ve Derya KARADİŞ yaptı.
Perpa Kooperatifi 2022 yılı faaliyet raporu, bilanço, gelir-gider hesapları ve denetim kurulu raporu ayrı ayrı okundu, görüşüldü, ayrı ayrı oylandı ve kabul edildi.
PERPA Kooperatifi yönetim faaliyetleri ile bilanço ve gelir-gider hesapları yüzde 99,25 oy oranı ile kabul edildi. Yine aynı oranla yönetim ve denetim kurulu ibra edildi.
2023 dönemi, kooperatif tahmini gelir-gider hesapları (tahmini bütçe) ve bütçe talimatı görüşüldü, oylandı ve kabul edildi.
Kooperatif kârının üyelere dağıtılmayarak kooperatif menfaatine uygun işlerde kullanılması ve bütçe içinde kalması hususu görüşüldü, oylandı ve kabul edildi.
Genel Kurul, dilekler ve kapanış konuşmalarıyla sona erdi. Genel kurulumuza katılım gösteren bütün üyelerimize teşekkür ederiz.
PERPA Yapı Kooperatifi 2022 Yılı Faaliyet Bültenini incelemek için perpa.com.tr internet sayfamızda faaliyet bültenleri bölümünü ziyaret ediniz.

Visited 35 times, 1 visit(s) today