PERPA Kooperatifi Başkanı Mithat Yümlü Resmi İnternet Sitesi Yayında

PERPA Kooperatifi Başkanı Mithat Yümlü Resmi İnternet Sitesi Yayında

PERPA Kooperatifi Başkanı Mithat Yümlü Resmi İnternet Sitesi Yayında.

www.mithatyumlu.com neler var?

Sitede, Başkan Yümlü’nün özgeçmişi, hakkında basında çıkan haberler ve fotoğraf galerisi yer alıyor. Perpa Ticaret Merkezi’nin ayrıntılı kurulma öyküsüne ve PERPA’yla ilgili basında yer alan haberlere de siteden ulaşılabilir.

Başkan Yümlü’nün çalışma hayatının detayları da siteden incelenebiliyor. İTO’nın en eski meclis üyesi olan Yümlü, Türk Standartları Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyeliği ve Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. YÜMLÜ, 1995 – 1997 yılları arasında Türkiye’deki tüm tersanelerin işletmeciliğini içeren Türkiye Gemi Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1996 – 1997’de devletin bütün marina ve otellerinin yönetimini içeren TURBAN Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürüttü. Her iki kurum da YÜMLÜ’nün yönetiminde borçlarını temizleyerek kara geçti. Bu konularla ilgili basında çıkan haberler de sitede bulunuyor.

Başkan Yümlü Projeleri

Sitede Başkan Yümlü’nün yıllar içerisinde ürettiği basında da geniş yer bulan birçok önemli projenin detaylarına yer veriliyor. Başkan Yümlü projeleri arasında kentsel dönüşüm, yatırımcıya vatandaşlık hakkı, tarla fabrikacılığı, PERPA TV, adil emlak vergisi, meslek dışı hakimlik uygulaması, hapishanelerin özelleştirilmesi, kooperatif yapımı dar gelirliye konut, kapari projeleri yer alıyor. Bu projelerin detayları, haklarında çıkan haberler ve Başkan Yümlü’nün davetli olarak katıldığı çeşitli televizyon programlarında proje anlatımları sitede bulunuyor.

Visited 31 times, 1 visit(s) today