PERPA B Blok Yönetimi Görevinin Başında

Perpa B Blok Yönetimi çalışmalarına tam kapanma süresince devam edecektir.

PERPA Kooperatifi ve PERPA B Blok Başkanı Hacı Demir, PERPA B Blok Genel Müdürü Vehbi Özgöz, PERPA B Blok Teknik Müdürü Burak Altop görevlerinin başındadır.

PERPA B Blok idari bürosu, teknik servis, açık ve kapalı otoparklar, temizlik ekibi, güvenlik müdürlüğü, PERPA Üst Kurulu açıktır. Personel çalışmalarına devam etmektedir.

PERPA Yönetimi, İçişleri Bakanlığı tam kapanma kuralları kısıtlamadan muaf yerler 37. madde kapsamına girmektedir.

  1. madde: “Profesyonel site yöneticileri ile apartman/site yönetimince düzenlenen görevli olduklarına dair
    belgeyi ibraz etmek ve ikametleriyle görevli oldukları apartman veya sitelere gidiş-geliş güzergâhıyla
    sınırlı olmak kaydıyla apartman ve sitelerin temizlik, ısınma vb. işlerini yerine getiren görevliler”

İdari büromuz hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında açık olacaktır. Hafta sonu idari büro kapalıdır.

Teknik Servis Nedir?

Yaşamımızın hemen hemen her noktasında elektronik cihazlar yer almaktadır. Günden güne gelişen teknolojiler ile beraber yaşamımızın büyük bir kısmını kapsayan elektronik cihazların sayısı da artmaktadır. Hal böyleyken doğru orantıda teknik servis ihtiyacı da artmaktadır.

Teknik servisin tanımını yapacak olursak; teknik servis elektronik tabanlı tüm cihazların kurulum, bakım, onarım gibi çeşitlilik gösteren hizmetleri yerine getiren alanında uzman kişilerden oluşmuş teknik ekip ve işleve uygun cihazları kullanarak teknik servis hizmeti sunan yetkin firmalardır.

Teknik servisler elektronik cihazların kurulumundan itibaren rol almaktadırlar. Yaşamımızın büyük bir kısmına hitap eden elektronik cihazlar kullanım bazlı olarak günden güne ilk günkü yetilerini kaybetmekle birlikte arızalar oluşturmaktadır. Bunun akabinde teknik servisler devreye girmektedir.

Teknik Servis Ne İş Yapar?

Teknik servisler, arıza hususunda teknik servis hizmeti sunarken öncelikle arıza tespit cihazlarıyla arızanın tespitini yaparak bölge odaklı onarım gerçekleştirmektedirler. Bu nedenden dolayı uygun bütçeyle cihazınızın arızası giderilmektedir. İşte tamda burada size ve elektronik cihazınıza uygun, güvenilir ve kalitesinden emin olabileceğiniz bir teknik servisten teknik servis hizmeti almanız sizi mutlu edecektir.

Güvenlik Müdürü Ne Demek?

Güvenlik müdürü; bir site, otel, fabrika, alışveriş merkezi ya da park alanlarında güvenlik organizasyonunu yöneten kişidir. Güvenlik müdürünün, çalıştığı bölgeyi olumsuz durumlardan muhafaza etmek için güvenlik planlaması yapması gerekir. Bunun yanı sıra, güvenlikle ilgili olan personellerini koordine etmekle yükümlüdür.

Kaynak

wonttech.com

Visited 15 times, 1 visit(s) today