PERPA B Blok Tuvaletleri Dezenfekte Edildi

PERPA B Blok Tuvaletleri Dezenfekte Edildi

PERPA B Blok Tuvaletleri Dezenfekte Edildi. PERPA B Blok bünyesinde bulunan bütün tuvaletler PERPA B Blok yönetimi tarafından dezenfekte ettirildi.

PERPA B Blok Tuvaletlerinde Nanomik Sağlık Kalkanı

PERPA B Blok sakinlerine daha hijyenik bir ortam sunmak amacıyla, PERPA B Blok sorumluluk alanı içerisindeki tuvaletler rutin bir şekilde dezenfekte ediliyor.

PERPA’nın büyüklüğü; çalışan ve ziyaretçi sayısının fazlalığı nedeniyle ticaret merkezimizin temizliği büyük önem taşıyor. Özellikle tuvaletlerin temizliği, bulaşıcı ve alerjik hastalıkların ortaya çıkmasını ve yayılmasını engellemek için aşırı hassasiyet gerektiren bir konudur. Tuvalet kapı kolları ve lavabolar uygun temizlik yapılmadığında mikrobun en yoğun olduğu yerlerdir.

PERPA B Blok tuvaletlerine uygulanan Nanomik Sağlık Kalkanı, bilinen en üst seviyede antimikrobiyal koruma sağlıyor. İnsan ya da hayvan sağlığına ve doğaya hiçbir zarar vermeden hijyenik ve sağlıklı yaşam alanları oluşturuyor. Uygulanan Nanomik Sağlık Kalkanı, bakteri ve mikroplardan 3 ay koruma sağladığı için 3 ayda bir, yılda 4 defa dezenfekte çalışması tekrarlanıyor.

PERPA’dan daha fazla haber için tıklayınız

Visited 12 times, 1 visit(s) today