Perpa B Blok Tavan Dekorasyonu Çalışmaları Başladı

Perpa B Blok Isıtma Soğutma ve Yangın Sistemleri Projesi nedeniyle tavanlarda çok sayıda bulunan boruların yarattığı görüntü kirliliği tavan dekorasyonu ile kapatılıyor.

İlk numune uygulama 2. katta gerçekleştirildi. 2. katta yoğun olarak bulunan boruların üzerine kafes tavan kaplama uygulandı.

Kafes tavan kaplama hafif alüminyum profiller içeriyor. Uygulamanın en önemli özelliği demonte olması. Borulara müdahale edilmesi gerektiğinde tavan kolayca yerinden sökülüp geri takılabiliyor.

Kafes tavan kaplama sayesinde hem borulara ulaşım zor olmuyor hem de boruların üzeri kapanarak estetik bir görünüm elde ediliyor.

2. kattaki kafes tavan numunesi farklı renk, ölçü ve yüksekliklerde düzenlendi. Kafes büyüklüğü 10×10 ya da 15×15 olarak 2 ölçüde uygulandı. Beyaz ve antrasit olarak 2 renk tercihi de Perpalıların beğenisine sunuldu.

Kafes tavana led ışıklarla görsellik kazandırılıyor. Uygulanan numunede, aydınlatma örneği de bulunuyor.

Sevgili Perpalılar, mimari bir ekip tarafından projelendirilen uygulamayı farklı seçenekleriyle inceleyip değerlendirebilir, fikirlerinizi yönetime iletebilirsiniz. Tavan dekorasyonu beğeniler ve tercihler doğrultusunda düzenlenip şekillenecektir.

Visited 6 times, 1 visit(s) today