Özel Okmeydanı Hastanesi’nden Perpalılara İndirim

PERPA Ticaret Merkezi Kat Malikleri Yöneticiliği Temsilciler Üst Kurulu ile Özel Okmeydanı Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı.
İş birliği kapsamında Perpa kat maliklerine, kiracılara, esnaf ve çalışanlarına Özel Okmeydanı Hastanesi tarafından yüzde 20 indirim sağlanıyor.
Perpalılar PCR testlerini Özel Okmeydanı Hastanesi’nde 140 TL’ye yaptırabiliyor.
PCR testi için firmaya gelerek yerinde örnek alımı 10 kişi üzeri taleplerde uygulanmaktadır. Yerinde toplu örnek alımı ücreti, Perpalılara özel olarak kişi başı 130 TL’dir.
Ayrıca kılcal damar tedavisi ve istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan lazer epilasyon Perpalılara yüzde 10 indirimli.
Özel Okmeydanı Hastanesi PERPA indirimlerinden yararlanabilmek için Perpa kat malikleri, kiracıları, esnaf ve çalışanlarının Perpa adresli kartvizitlerini ya da Perpalı olduklarına dair bir belgeyi hastane yetkililerine göstermeleri gerekmektedir.

 

1-Özel Okmeydanı Hastanesi Hakkında

Hekimlik tanrısı Asklepios (Eskulapes) yalnızca bedensel hastalıkları temsil eder. Apollon’ un kızı Hygia ise koruyucu hekimlik tanrıçasıdır ve beş köşeli yıldızla temsil edilir. Hygia’nın koruyucu sağlığı, çevreyi, psikolojiyi temsili Antik Çağ’da yaşamsal öneme haiz bir anlayıştan kaynaklanıyordu: “Sağlığı kaybettikten sonra, kazanmak daha zordur.”

Tedavi hizmetinin sunuluşu ile koruyucu hekimlik hizmetinin sunuluşu arasındaki önemli fark, “tedavi edici hekimlikte hizmet sunulanlar “hastalar”, koruyucu hekimlikte ise “sağlam bireylerdir”.

1997 yılında kurulan bir hastaneyiz. 20 yılı aşkın Okmeydanı’ndayız.

Kuruluş günlerinde şunları yazmıştım: ‘’Biz Özel Okmeydanı Hastanesiyiz. Özel hastaneyiz ama hastamız için ‘’müşteri’’ lafını ağzımıza bile almayız. Özel hastaneyiz ama hastasıyla hekim arasına paranın girmesinin biteceği günleri özlemle bekliyoruz. Özel hastaneyiz ama koruyucu hekimliğe inanıyoruz. ‘’

Sağlıklı dönemde alınabilen önlemlerle hastalığı önlemek, hastayı birçok eziyet ve ızdıraptan kurtarmak mümkünse, koruyucu hekimliği savunmakta ısrarcı olmaya devam edeceğiz.

Sağlığın “Pazar”, hastanelerin “işletme”, hastanın “müşteri” ve ilacın “ürün” olduğu günümüzde bu iddia ve çabaya daha çok sarılıyoruz.

Kuruluş günlerimizdeki inançla: ‘’İyi bir hastaneyiz ve daha iyi olmaya çalışıyoruz.’’

Özel Okmeydanı Hastanesi
Yönetim Kurulu Başkanı

Kaynak

1- www.ozelokmeydani.com