Muhasebe Haftası Etkinliklerle Kutlanıyor

1 – 7 Mart Muhasebe Haftası her yıl olduğu gibi bu yıl da İSMMMO’nun 1 Mart’ta Taksim Meydanında buluşarak Atatürk anıtına çelenk bırakmasıyla başladı.

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Yücel Akdemir Taksim Cumhuriyet Anıtı önünde basın açıklaması yaptı.

Muhasebe Haftası kapsamında birçok kutlama ve etkinlik gerçekleştirildi.

İSMMMO: “Yarınlarımız için Muhasebe” sloganıyla Muhasebe Haftasını kutladı.

TÜRMOB: “Mesleğimizle varız. Ekonominin güçlü bir paydaşı olarak 77 mali müşavirler odası, 8 yeminli mali müşavirler odası, 105 bin meslek mensubu, 17 bin stajyer çalışandan oluşan bir aileyiz. Verdiğimiz hizmetlerle ülkemizin aydınlık geleceğine katkı sağlıyoruz” diyerek muhasebe haftasını kutladı.

Muhasebe sektörünün yoğun olduğu Perpa Ticaret Merkezi de muhasebe haftasını etkin bir şekilde kutladı. Perpa Kooperatifi Yönetimi ve Perpa Muhasebe Meslek Grubu Taksim kutlamalarında yer aldı. Vergi ve Muhasebe Haftası kapsamında Mecidiyeköy-Kağıthane Uygulama Grup Müdürü Mustafa Taşkıran’ı makamında ziyaret etti.

İSMMMO Dostlar Korosu Muhasebe Haftası kapsamında 3 Mart 2017 Cuma akşamı Fulya Sanat Merkezi’nde konser verdi. Açılış Konuşmasını İSMMMO Başkanı Yücel Akdemir’in yaptığı konserde Nevzat Karakış ve Tümer Avcı İSMMMO Dostlar Korosu ile sahne aldı. Gecenin sunumunu ise Fatoş Koçarslan gerçekleştirdi.

İSMMMO, 8 Mart 2017 Çarşamba günü 18:00 – 20:00 saatleri arasında Şişli’de yer alan Hizmet ve Kültür Binasında 8 Mart Kadınlar Gününü kutlayacak. Açılış konuşmalarını İSMMMO Başkanı Yücel Akdemir ve Sosyal Etkinlikler Komite Başkanı Sezen Karan yapacak. Geceye, Cumhuriyet Gazetesi Eğitim Yazarı Figen Atalay, İstanbul Barosu Yönetim Kurulu Üyesi ve Türk Hukukçu Kadınlar Derneği Başkanı Avukat Süreyya Turan, Sanatçı Yeliz konuşmacı olarak katılacak.

Visited 11 times, 1 visit(s) today