MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan Perpa’da

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, 2. Bölge Milletvekili adaylarıyla birlikte seçim çalışmaları kapsamında Perpa Ticaret Merkezi’ni ziyaret etti.

Celal Adan ve MHP milletvekili adaylarını Perpa Kop. Yön. Krl. Bşk. Mithat Yümlü ve Perpa A Blok Yön. Krl. Bşk. Hasan Sezgin, Perpa kooperatifi yönetim kurulu üyeleri ve çalışanları ile perpalılar karşıladı.

Adan ve milletvekili adayları Perpa Ticaret Merkezi’ni gezerek Perpalı iş adamlarıyla sohbet etti.

Celal Adan ve MHP milletvekili adayları perpa ticaret merkezi’nde basın mensuplarıyla da buluştu ve MHP seçim beyannamesi hakkında bilgi verdi.

Daha sonra Celal Adan ve milletvekili adayları Perpa B Blok toplantı salonuna teşrif ettiler. Perpa Kooperatifi Yönetim kurulu başkanı Mithat Yümlü MHP’ye hoşgeldiniz diyerek teşekkür etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan; milletvekili adayları Murat Başesgioğlu, Başbuğ Pınarbaşı, Füsun Kayan Ardaman, Ahmet Özyürek, Muhammet Emin Özkurt, Alaaddin Uludağ ve Mustafa Yılmaz’la birlikte Perpa’da bulunmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirdi.

Celal Adan, küçük ve orta boy işletmeler ile organize sanayi bölgelerini desteklemek için çalışmak gerektiğinin altını çizerek perpa esnafına bereket diledi.

Visited 9 times, 1 visit(s) today