MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan Perpa’da

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, İstanbul 2. Bölge Milletvekili adaylarıyla birlikte seçim çalışmaları kapsamında Perpa Ticaret Merkezi’ni ziyaret etti.
Celal Adan ve MHP milletvekili adaylarını Perpa Kop. Yön. Krl. Bşk. Mithat Yümlü ve Perpa A Blok Yön. Krl. Bşk. Hasan Sezgin, Perpa Kooperatifi Yönetim Kurulu üyeleri ve çalışanları ile Perpalılar karşıladı.
Adan ve milletvekili adayları Perpa Ticaret Merkezi’ni gezerek Perpalı iş adamlarıyla sohbet etti.
Daha sonra Celal Adan ve milletvekili adayları Perpa B Blok toplantı salonuna teşrif ettiler. Perpa Kooperatifi Yönetim kurulu başkanı Mithat Yümlü MHP’ye hoşgeldiniz dedi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan milletvekili adaylarıyla birlikte Perpa’da bulunmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirdi. Adan, Türkiye’nin gücünün farklı kültürden vatandaşlarının beraber ve hür yaşayabilmesinden kaynaklandığını söyledi.
Perpa esnaflarından Zehra Aylin Alemdar, 1 Kasım seçimleri için MHP istanbul 2. Bölgeden milletvekili adayı oldu.
Perpa, MHP istanbul 2. Bölgeden bir milletvekili adayı daha çıkarttı. Perpalı Avukat Muhammed Emin Özkurt MHP olarak adalet için çabalayacaklarını söyledi.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan ve milletvekili adayları Perpalılara, sıcak karşılamaları ve misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür etti.

Visited 18 times, 1 visit(s) today