Mecidiyeköy Uygulama Grup Müdürlüğü ve İTO Komite Meclis Üyeleri Ziyaret

Mecidiyeköy Uygulama Grup Müdürlüğü ve İTO Komite Meclis Üyeleri Ziyaret

Mecidiyeköy Uygulama Grup Müdürlüğü ve İTO Komite Meclis Üyeleri Ziyaret. Gelir İdaresi İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Mecidiyeköy Uygulama Denetim Müdürlüğü, PERPA Kooperatifi Yönetimini ziyaret etti.

Gelir İdaresi İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Mecidiyeköy Uygulama Denetim Müdürü Ayşe Çetenak, PERPA Kooperatifi Başkanı Hacı Demir’i tebrik etti.

PERPA Kooperatifi Başkanı Hacı Demir Mecidiyeköy Uygulama Denetim Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

Ziyarette Mecidiyeköy Denetim Müdürü Ayşe Çetenak, İhbar Ekip Sorumlusu Muzaffer Çıtır ve Yoklama Şefi Akın Atlas yer aldı.

Başkan Hacı Demir’e PERPA Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Harun Ağırbaş ve PERPA B Blok Muhasebe Müdürü Latif Kaleci eşlik etti.

İTO Komite Meclis Üyeleri PERPA Kooperatifi Yönetimini ziyaret etti

İTO Meclis Başkan Yardımcısı ve 8 No.lu Tıbbi Cihaz İlaç Komitesi Meclis Üyesi Veysi Cengiz Balçık, Başkan Hacı Demir’i yeni görevi nedeniyle tebrik etti.

Başkan Hacı Demir İTO Komite Meclis Üyelerine teşekkür etti.

40 No.lu Ev Tekstili Komitesi Meclis Üyesi Halit Örgad ve Ömer Faruk Canavar ile Eski Meclis Üyesi Sümer Canavar, 70 No.lu Orman Ürünleri Komitesi Meclis Üyesi Yurdal Tufan, 8 No.lu İlaç ve Tıbbi Cihaz Meslek Komitesi Meclis Üyesi Kazım Eryaşar da ziyarette yer aldı.

Başkan Demir’e PERPA Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri Erarslan Alkılıç, Mürsel Cömert, Osman Arman ve Harun Ağırbaş eşlik etti.

Perpa’dan daha çok haber için tıklayınız

Visited 18 times, 1 visit(s) today