İTO Başkanı Şekib Avdagiç, PERPA Ziyareti

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç Perpalı İTO Meclis Üyelerini ziyaret etmek üzere PERPA Ticaret Merkezi’ne geldi.

Başkan Avdagiç, PERPA Kooperatifi ve PERPA B Blok Başkanı, İTO Meclis Üyesi Hacı Demir, PERPA A Blok Başkanı Hasan Sezgin, PERPA A ve B Blok Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri ile kahvaltıda buluştu.

İTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İsrafil Kuralay, İTO Yönetim Kurulu Üyeleri Burhan Polat, Levent Taş, Münir Üstün ziyarette yer aldı.

PERPA Kooperatifi ve B Blok Başkan Yardımcısı Osman Arman, PERPA A Blok Başkan Yardımcısı Erol Kartal, PERPA Kooperatifi ve B Blok Sayman Üyesi Hasan Akdemir ve Üyeler Mürsel Cömert, Harun Ağırbaş, Selçuk Çelik, Abdullah İpekli, PERPA Kooperatifi Denetleme Kurulu Üyesi Ömer Cenk Yazan, PERPA Temsilciler Üst Kurulu B Blok Denetleme Kurulu Üyesi Semiha Benian, PERPA B Blok Genel Müdürü Vehbi Özgöz kahvaltıda yer aldı.

PERPA Kooperatifi ve PERPA B Blok Yönetimi, PERPA A Blok Yönetimi ve İTO karşılıklı hediye takdimlerinde bulundular.

Kahvaltının ardından Başkan Avdagiç genişletilen yeni İTO PERPA Birimini ziyaret etti. Şirket kuruluş işlemleri ve defter tasdik işlemleri artık İTO’dan yapılabildiği için İTO PERPA Birimi daha geniş alanda hizmet vermeye başladı.

Başkan Avdagiç İTO Meclis Üyesi Perpa firma sahiplerini firmalarında ziyaret etti. Bu bağlamda PERPA Meclis Üyesi ve İTO 19 No.lu Mali Müşavirler Komitesi Üyesi Hacı Demir’i de firmasında ziyaret etti.

İTO Başkanı Avdagiç, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın PERPA 8. katta bulunan vekaletle kurban bağışı standına uğrayarak bağış yaptı.

Visited 25 times, 1 visit(s) today