İSMMMO Şişli Temsilciliği, Rekor Katılım ile Seminer Gerçekleştirdi

İSMMMO Şişli Oda Temsilciliği’nin Muhtasar, Sosyal Güvenlik Kurumu (Aylık Prim ve Hizmet Belgesi) Birleşmesi ve E-Uygulamalar Semineri Perpa’da gerçekleşti.

Önce Perpa B Blok seminer salonunda yapılması planlanan seminer, yüksek katılım nedeniyle Perpa A Blok toplantı salonunda yapıldı.

Bin kişiyi aşkın ziyaretçiyle seminer rekor katılım ile gerçekleşti. Toplantı salonunda oturma yerleri doldu.

Seminere katılan İSMMMO Başkanı Yücel Akdemir seminerde ele alınacak konuların önemine değindi.

Seminer konuşmacıları İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku Danışmanı Gülsüm Öksüzömer Yılmaz ve İSMMMO Eğitim Müdürü İnci Şalcı seminerde anlatacakları konular hakkında bilgi verdiler.

İSMMMO Şişli İlçe Temsilcisi Yalçın Sütütemiz düzenledikleri seminerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Perpa Kooperatifi Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve İSMMO Yayın Kurulu Üyesi Hacı Demir Şişli Oda Temsilciliği’nin seminer organizasyonuyla ilgili bilgi verdi.

İSMMMO Başkanı Yücel Akdemir’in açılış konuşmasıyla başlayan seminerde beyanname örneği, SGK incelemelerinde dikkat edilecek hususlar, muhtasar Aylık Prim ve Hizmet Belgesi, e-denetim, e-fatura, e-defter, yeni vergi usul kanunu taslağı (e-serbest meslek makbuzu ve e-müstahsil makbuzu) konuları üzerinde duruldu.

Seminerin tam kaydına çok yakında perpa.tv’den ulaşabilirsiniz. Kaydın yayına çıktığı zamanı haber alabilmek için bizi youtube kanalımız ve facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Visited 11 times, 1 visit(s) today