PERPA Kooperatifi ve B Blok Başkanı Hacı Demir, Mithat Yümlü Konferans Salonu’ndan canlı yayınlanan Habertürk TV Bakış programının konuğu oldu. Programda, bireysel emeklilik ve otomatik katılım sistemlerinin faydaları ve merak edilenleri konuşuldu.

Read more

PERPA Genç İş İnsanları Platformu’nun (PERGİP) organize ettiği PERPA A ve B Blok Yönetimlerinin katkılarıyla gerçekleşen “Çanakkale Destanı ve Kurtuluş Savaşı Tarihi” konulu seminerin tam kaydı.Konuşmacı: “Atatürkolog” lakaplı Akademisyen Yazar Asistan Profesör Doktor Orhan Çekiç Orhan Çekiç Kimdir? Orhan Çekiç, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden, İdare ve Siyaset Bölümünden mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans […]

Read more

TURK Elektronik Para A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Av.Özgür Eralp’ın 12. İstanbul Bilişim Kongresi’nde verdiği “Dijital Dönüşümde Verinin Önemi” seminerinin tam kaydı.

Read more

VBT Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürü Birol Başaran’ın 12. İstanbul Bilişim Kongresi’nde verdiği “Dijital Dönüşümde Verinin Önemi” seminerinin tam kaydı.

Read more

TESMER Eğitmeni Heval Üstünel’in “Dernekler ve Vakıflara Ait İktisadi İşletmeler ve Vergisel Boyutları” konulu semineri tam kaydı

Read more

Hepsiburada.com Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan’ın “E – Ticarette Hepsiburada’nın Yeri” konulu seminerinin tam kaydı. İTO’nun “Daralan Piyasalardan Çıkış E-Ticaret” Konulu Sektör Toplantısından.

Read more

EPTTAVM.COM Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Merve İpek’in EPTTAVM ve E-Ticaret konulu seminerinin tam kaydı. İTO’nun “Daralan Piyasalardan Çıkış E-Ticaret” Konulu Sektör Toplantısından.

Read more

T.C. Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Uzmanı Dicle Temizsoy E-İhracat Stratejisi ve Eylem Planı üzerine eğitim veriyor. İTO’nun “Daralan Piyasalardan Çıkış E-Ticaret” Konulu Sektör Toplantısından.

Read more

İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tuğba Karabulut Asimetrik Rekabette E-Ticaret ve Çok Kanallı Pazarlama (Omnichannel) üzerine bilgi veriyor. İTO’nun “Daralan Piyasalardan Çıkış E-Ticaret” Konulu Sektör Toplantısından.

Read more

Duayen Spor Spikeri İlker Yasin, PERGİP‘in (PERPA Genç İş İnsanları Platformu) konuğu olarak PERPA‘ya geldi. Söyleşinin tam kaydı yayında. PERPA’dan daha çok seminer ve söyleşi için tıklayınız

Read more